Niesiołowski o Bieleckim: Źle skończył ten pan wiążąc się z Kaczyńskim

Platforma Obywatelska odtrąbiła zwycięstwo. W wyborach do sejmików wojewódzkich PO zwyciężyła w 10 województwach; PiS w sześciu. - Jego ordynarne, pseudodowcipne i nonszalanckie wypowiedzi niczego mu nie dały - ostro komentuje Stefan Niesiołowski, wicemarszałek Sejmu z PO.

- Klęska PiS jest bardzo cenną wartością, bo wszystko co szkodzi PiS-owi jest dobre dla Polski. Największym złem jest wyłącznie dziś PiS i Jarosław Kaczyński - mówi wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski.

Wicemarszałek nie szczędzi ostrych słów wobec kontrkandydata Hanny Gronkiewicz - Waltz popieranego przez PiS Czesława Bieleckiego. - Okazało się, że te jego ordynarne, pseudodowcipne i dość nonszalanckie wypowiedzi niczego mu nie dały. Źle skończył ten pan wiążąc się z Kaczyńskim, ale to jego problem.

Według sondażu TNS OBOP dla TVP Gronkiewicz-Waltz otrzymała w niedzielnym głosowaniu 51,6 proc., a Bielecki - 24,8 proc. - Sukces pani Gronkiewicz - Waltz w pierwszej rundzie, inne komitety nie odegrały żadnej roli, sondaże się potwierdziły - podsumowuje wybory w stolicy Stefan Niesiołowski.

TOK FM PREMIUM