Po ujawnieniu szokujących nagrań senatora: Jego kariera jest złamana

Nie ulega wątpliwości, że znając ortodoksję w zakresie egzekwowania pewnych standardów w Platformie Obywatelskiej, pan senator może uważać swoją karierę polityczną za złamaną - powiedział dziś w Radiu Zet Konstanty Miodowicz, były szef kontrwywiadu.

Chodzi o wypowiedzi Romana Ludwiczuka, senatora PO z Wałbrzycha. Wczoraj ujawniono nagrania z prób politycznej korupcji. Ludwiczak omawiał sfinansowanie wczasów oraz obiecywał stanowiska.

Używał przy tym rynsztokowego języka. - K..., czekaliśmy do niedzieli na PiS pier..., a pier... Zalewska się z Tobą układała tak? Za tę jedną prezydenturę? Tak jak to zmawiamy, no i ch...! - mówił m.in. senator .

Nagranie rozmowy Ludwiczuka z Rosiakiem

Konstanty Miodowicz, poseł PO, w audycji "Gość Radia ZET" skomentował doniesienia o nagranej rozmowie: - Jestem zgorszony tym, że wśród moich zacnych kolegów znalazł się ktoś, kto w rozmowach z partnerami używa po pierwsze takiego języka, a po drugie praktykuje czynności, które noszą znamiona korupcji politycznej. Nie ulega wątpliwości, że znając ortodoksję w zakresie egzekwowania pewnych standardów w Platformie Obywatelskiej, pan senator może uważać swoją karierę polityczną za złamaną."

DOSTĘP PREMIUM