"Kaczyńskiemu chodziło o zabiegi kosmetyczne, którym poddano ciało jego brata"

Mąż Marty Kaczyńskiej - Marcin Dubieniecki - tłumaczy w Radiu RMF FM ostatnie, kontrowersyjne słowa Jarosława Kaczyński nt. ciała jego brata. - Ciało zostało poddane pewnym kosmetycznym zabiegom. Stąd stwierdzenie Jarosława Kaczyńskiego - mówi.

Marcin Dubieniecki tłumaczy, co miał na myśli Jarosław Kaczyński mówiąc, że w nie poznał ciała swojego brata . To stwierdzenie spowodowało wiele kontrowersji. - Ciało zostało poddane pewnym kosmetycznym zabiegom. Stąd stwierdzenie Jarosława Kaczyńskiego, że ciało nie przypominało ciała Lecha Kaczyńskiego, ale to bez wątpienia było ciało Lecha Kaczyńskiego i Jarosław Kaczyński tego w ogóle nie kwestionuje - mówi mąż Marty Kaczyńskiej.

Kaczyński: Nie rozpoznałem ciała brata

Dodaje, że zamieszanie, jakie powstało po wypowiedzi prezesa PiS, to m.in. wina dziennikarzy. - To po części błąd mediów, bo Jarosław Kaczyński nie został dopytany, co miał na myśli - twierdzi. Całą sprawę kończy stwierdzeniem, że należy zakończyć dyskusję nt. słów prezesa PiS.

Dubieniecki wypowiada się również nt. swojej przyszłości. Twierdzi, że na razie nie ma zamiaru wejść do polityki. Nie wyklucza jednak tego w przyszłości.

Rok 2010 według fotoreporterów agencji AP [ZDJĘCIA]

TOK FM PREMIUM