Lepper sceptycznie o Tymochowiczu: Nie gwarantuje sukcesu wyborczego

Dziś na konferencji prasowej Janusz Palikot ujawnił ?sensacyjny transfer? do założonego przez siebie Ruchu Poparcia - okazał się nim być Piotr Tymochowicz, były współpracownik lidera Samoobrony Andrzeja Leppera.

Tymochowicz przez kilka lat zajmował się kreowaniem wizerunku lidera Samoobrony.

Andrzej Lepper uważa , że wstąpienie PR- owca w struktury Ruchu Poparcia Janusza Palikota, nie gwarantuje sukcesu wyborczego. W rozmowie z IAR powiedział, że Piotr Tymochowicz zna się na tym co robi ale mówienie, że wprowadził go na salony, jest nadużyciem. Zaznaczył też, że Tymochowicz zaczął mu doradzać wtedy kiedy Samoobrona była już od wielu lat znana w polityce.

"Palikot lepszy od najlepszych marketingowców"

Lepper dodał, że Janusz Palikot sam potrafi lepiej kreować swój wizerunek, niż najlepsi doradcy marketingowi. - Tak drastycznych pomysłów jakie realizował w swojej działalności Palikot, to nawet Piotr Tymochowicz by nie wymyślił - mówił lider Samoobrony.

Tymochowicz jest specjalistą do spraw wizerunku i marketingu politycznego. Podczas dzisiejszej wspólnej konferencji z Januszem Palikotem zapowiedział, że chce obnażać prawdę o polskich politykach i demaskować reguły PR- u w ich działaniach.

Palikot stwierdził, że skoro Tymochowiczowi udało się wprowadzić na salony Andrzeja Leppera, to na pewno uda mu się "obnażyć słabość Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego".

TOK FM PREMIUM