Palikot ogłasza: ja jestem w stanie stworzyć rząd

Janusz Palikot próbuje zainteresować swoim Ruchem Poparcia więcej niż 4 procent elektoratu. W programie TVN 24 "Kropka nad i" stwierdził, że "jest w stanie stworzyć rząd".

Jego rząd miałby być alternatywą dla obecnych rządów. Monika Olejnik pytała byłego posła Platformy Obywatelskiej o to, który rząd były lepszy od obecnego. - Niepartyjny - odparł. Kto miałby stanąć na czele takiego rządu? - Na przykład Janusz Palikot, ja jestem w stanie stworzyć taki rząd - powiedział.

Od lidera Ruchu Poparcia dostało się jak zwykle partii Jarosława Kaczyńskiego. -Wielu ludzi sympatyzuje z faszyzująca partią jaką jest PiS. Młodzi ludzie są w stanie wierzyć takim ludziom jak Jarosław Kaczyński - w swoim stylu zaatakował Palikot.

Tym razem nie oszczędził też swoich byłych partyjnych kolegów. - PO to partia bardzo ksenofobiczna i bardzo zbliżona do PiS i ojca Rydzyka - Jedyna różnica między PO i PiS to "pudel" Donalda Tuska - podsumował były poseł.

Według ostatniego sondażu zrealizowanego przez TNS OBOP dla Gazety Wyborczej partia Palikota notuje poparcie na poziomie 4 punktów procentowych.

Ranking politycznych blogerów [ZDJĘCIA]

DOSTĘP PREMIUM