Poncyljusz: Kaczyński jest podróbką PJN

- Kaczyński idzie naszymi śladami. Nieudolnie. Podczas jednej wizyty w sklepie, Kaczyński miał tyle gaf ile popełnił Komorowski od początku prezydentury - mówił w RMF FM Paweł Poncyljusz(PJN).

Poncyljusz podobnie jak inni politycy komentuje zakupy, które przed kamerami zrobił Jarosław Kaczyński . Płacąc za proste produkty 55 zł, prezes PiS zarzucił premierowi Tuskowi, że doprowadził do wzrostu cen.

Jarosław Kaczyński na zakupach - mąka, kurczak, cukier za 55 zł

- Jeżeli prawie 40 mln kraj drugi dzień z rzędu żyje tym, że Jarosław Kaczyński poszedł do sklepu i zrobił zakupy, oznacza, że to dla Kaczyńskiego była dość nietypowa sytuacja. Za mną, ani z Joanną Kluzik-Rostkowską, ani z Elżbietą Jakubiak nikt nie biega z kamerami po sklepie - ubolewał Poncyljusz.

- Podczas jednej wizyty w sklepie, Kaczyński miał tyle gaf ile popełnił Komorowski od początku prezydentury.Ta wizyta w sklepie to dramatyczne chwytanie się brzytwy. Ostra retoryka nic PiS-owi nie dawała. Dla mnie Kaczyński jest podróbką PJN-u. A do Polaków będzie należała decyzja, czy chcą podróbki, czy oryginału - mówił Poncyljusz.

- Kaczyński po prostu korzysta z retoryki, którą proponowaliśmy w kampanii wyborczej, za co zostaliśmy usunięci jako zdrajcy i ci którzy źle wyczuli nastrój - udowadniał.

Olejnik. Prezes Kaczyński dostał biedronkę na lodówkę

DOSTĘP PREMIUM