"Nie było niewygodnych pytań", "brawo panie premierze" - komentarze internautów po spotkaniu artyści- Tusk

Forum portalu gazeta.pl rozgrzało się od emocji po relacji ze spotkania premiera Tuska z Pawłem Kukizem , Tomaszem Lipińskim i Zbigniewem Hołdysem w TVN 24. Jak zwykle nie zabrakło kontrowersyjnych opinii.

Nie zabrakło głosów rozczarowanych poziomem dyskusji. Raptoles-tamer pisze: - Czwórka nieudacznych celebrytów zabiera głos na temat kultury, o której nie mają pojęcia. Żenada! Panie premierze, daj Pan spokój. Z kim Pan wdaje się w dyskusję? Kogo oni reprezentują? Sprzedawca gitar, guru od gołych tyłków i dwój wyjców, których nikt już nie słucha, bo się nie da. Ci "twórcy" niczego wielkiego nie stworzyli i już nie stworzą.

Wtóruje mu internauta carcharodon.carcharias : - Takiego bełkotu to nawet za Gomółki nie było !! Czy te kmioty mają nas za idiotów ??!!", a krypta.w dodaje komentarz nieżyczliwy samym artystom: Fajni są ludzie kultury, to było widać i słychać... po prostu zwykłe chamy!!!!!!.

"Zdolni artyści nie mają bladego pojęcia o polityce"

Zdarzali się też komentatorzy, którzy w mniej emocjonalny sposób próbowali opisać dyskusję. - Oglądałem i takie mam przemyślenie, że uczestnicy, zdolni artyści, nie mają bladego pojęcia o polityce i świecie. Jak słuchałem tekstu o Obamie, to szczerze się uśmiałem... To nie jest tak, że u sąsiada trawa jest bardziej zielona - napisał q_vw .

Niektórzy internauci trochę się dziwili po tej rozmowie: - Zauważyliście... nie było pytań o lustrację, aborcję, in vitro, mało, bardzo mało o Smoleńsku, nic o napiętych stosunkach z sąsiadami... a było o marychę, laptopach, winie, drogach, kulturze, o armii urzędników... jakiego kraju był ten Premier... Polska? - pisze ruta71 .

Nie zabrakło zgryźliwych: - Dziękujemy ci TVN za premiera Donalda i za pokazanie, że wszyscy wielcy artyści są razem z ojcem narodu - pisze zg13 .

- O jakości całej tej celebryckości świadczy większość obecnych tu wpisów. Jacy celebryci, tacy dyskutanci, chciałoby się powiedzieć - dodała paczka 111 .

- Rozmowa o niczym, zero konkretów, jestem rozczarowany... - podsumował talisker10 .

"Premier rozmawia, a nie przemawia, jak większość"

Wielu osobom podobał się styl premiera Tuska: Podoba mi się, że premier rozmawia, a nie przemawia, jak większość - napisał mirarob . - Jestem dumna z mojego Premiera!!!! - poinformowała o swoim bezwarunkowym poparciu internautka halinnka.beauty. - Panie Premierze jestem z Panem. Ci artyści udawali idiotów czy rzeczywiście nimi są? - dziwił się pisalik . - Premier jak zawsze świetnie przygotowany - zauważył gogol231 .

- Premier wyglądał na bardzo zmęczonego - zmartwił się bogdan331 . - Pytający /czytaj atakujący bestialsko/ jak luzacy. Nie chciałbym oglądać w tak napastliwej formie następnych programów. Czemu? W ten sposób można zaszczuć człowieka. Tusk może to przepłacić zdrowiem. Na psa urok. W ten sposób z człowiekiem się nie postępuje. Zaproszenie do udziału zobowiązuje też najkulturalniejszych ludzi. Hołdys jak zawsze dziwacznie ustrojony jak choinka na Święta. Mnie to razi. Oczywiście nie obeszło się bez dyżurnego tematu Smoleńsk. Meller nie nadaje się na prowadzenie tego typu programów. Wyraźna stronniczość. Szkoda Polski. Szkoda Polaków - dramatycznie kończy bogdan331 .

Byli też tacy, którzy nie zostawili na Tusku suchej nitki

- Pojechali Tuskowi jak złoto - biedaczyna powtarzał w kółko te same komunały. Choć mogli go jeszcze docisnąć - dzieli się z internautami jerzymoneta .

- Podobają mi się pytania i zarzuty do premiera. Premier wije się w boleściach i wychodzi na tym jak Zabłocki na... Z jego wypowiedzi wynika, że popiera jednowładztwo i kolesiostwo. Mam nadzieje, że Platforma przegra wybory z kretesem. Dość już kretynizmu i bufonady - informuje reali-sta1 .

- Odnoszę nieodparte wrażenie , że cała ta szopka , została dość bezczelnie wyreżyserowana. Żadnych naprawdę niewygodnych pytań , a co za tym idzie , żadnych adekwatnych odpowiedzi! Niesmak i rozczarowanie. Szkoda zmarnowanego czasu! - napisał khlenard .

- A my nadal spokojnie popieramy PO. Ta partia nigdy nas nie zawiodła - ogłosili przewrotnie miro_i_rysiek .

DOSTĘP PREMIUM