Graś: Rozmawiamy z politykami PJN. Możliwe kolejne transfery

Są posłowie z innych partii, którzy rozmawiają z nami i którzy zadeklarowali chęć startu pod szyldem PO. Rozmawiają z nami m.in. politycy PJN - powiedział w Kontrwywiadzie RMF FM rzecznik rządu, Paweł Graś.

Paweł Graś w rozmowie z Konradem Piaseckim zapowiedział, że listy Platformy Obywatelskiej powinny być gotowe 11 czerwca. Wtedy też będzie wiadomo, ilu polityków z konkurencyjnych ugrupowań w Sejmie wystartuje w nadchodzących wyborach parlamentarnych pod szyldem PO.

- Nie ukrywam, że niektórzy działacze PJN-u prowadzą rozmowy - przyznał rzecznik rządu. - Nie są to może działacze z czołówki, nie są to liderzy czy liderki - zaznaczył, dodając, że nie sądzi, aby miało dojść do jakiegoś spektakularnego połączenia Platformy i PJN-u.

Liderzy i liderki ugrupowania Polska Jest Najważniejsza, według Grasia, i tak nie mają szans na start z list partii rządzącej. - Jak obserwujemy ostanie wystąpienia czy pani Kluzik-Rostkowskiej, czy pani Jakubiak, czy pana Poncyljusza, to są one dosyć dalekie i odległe od tego, co prezentuje PO, więc trudno sobie wyobrazić wspólny start na wspólnych listach - podkreślał rzecznik.

Nie tylko Narodowy! Cała Polska buduje stadiony: Gdynia, Tychy, Puławy... [ZDJĘCIA] >>

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM