Poncyljusz: Nie dokonam dzieciobójstwa

- Gdybym był dzisiaj na listach Platformy zabiłbym dziecko, które pielęgnowałem przez wiele miesięcy - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Paweł Poncyljusz, nowy szef klubu parlamentarnego Polska Jest Najważniejsza. Poseł zapewnia, że nie przechodzi do PO.

Paweł Poncyljusz przyjął propozycję Pawła Kowala na objęcie funkcji szefa klubu parlamentarnego PJN. Poseł przekonywał w Radiu RMF FM, że nie był to warunek jego pozostania w PJN. - Gdybym był dzisiaj na listach Platformy zabiłbym dziecko, które pielęgnowałem przez wiele miesięcy. Jeśli ktoś dokonuje takiego dzieciobójstwa to praktycznie znika z polityki. Twarz w polityce jest rzeczą niezbywalną - podkreśla.

Poncyljusz przyznał, że nie wie skąd się wziął pomysł Poncyljusza w PO. - Część tych pomysłów to bardziej rozwiązywanie problemów PO niż Pawła Poncyljusza - zapewnia.

Czołowi politycy partii rządzącej mówią o przygarnięciu do siebie niektórych polityków PJN. Media spekulują m.in. o przejściu byłej szefowej PJN do PO. Poncyljusz powiedział, że Joanna Kluzik-Rostkowska zapewniła go, że nie przechodzi do PO. - Ja jej ufam - podkreśla.

KAMPANIA WYBORCZA 2011 na Facebooku - dołącz do nas!

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM