Wybory 2011. "Wiarygodny jak Jarosław" - to zwolennicy PO kpią z Kaczyńskiego? [WIDEO]

"Wiarygodny jak Jarosław" to profesjonalnie zrobiony klip umieszczony na You Tube'ie, który atakuje prezesa PiS. Niektórzy internauci oskarżają o autorstwo Platformę. Zaprzecza temu Agnieszka Pomaska. - Ale przyklaskuję inicjatywie - dodaje.
 

Klip zamieszczono w serwisie You Tube 8 czerwca, a już 9 czerwca podzieliła się nim ze swoimi znajomymi na Facebooku i Twitterze posłanka Agnieszka Pomaska, która zobaczyła go z kolei u jednego z dziennikarzy. "Nóżka chodzi ;)" - skomentowała.

Rzeczywiście, klip jest atrakcyjny, być może zrobiony przez profesjonalistę - grafika albo specjalistę od multimediów. Przyciąga przede wszystkim formą - oszczędną, ale dynamiczną. Komunikat to zastawienie cytatów z prezesa PiS, o których ten najpewniej woli by mu nie przypominano. Autor przestrzega, by pamiętać o nich przed wyborami i nie wierzyć w to, co Kaczyński powie podczas kampanii. Do tego szybko zmieniające się grafiki i podkład muzyczny z chichotem w tle.

Film ma już własną stronę w internecie , na której jednak nie zamieszczono informacji o autorach. "Kolejny bełkot spinek PO", "Ciekawe za czyje podatki zrealizowano ten film? Gdzie autostrady??", "Partia , która głosowała przeciw spotom finansuje spot?" - piszą na forum przeciwnicy PO.

Pomaska twierdzi, że produkcji klipu nie zleciła Platforma i że to "inicjatywa oddolna", niewykluczone, że zwolenników PO. - Na pewno nie jest to zwolennik PiS-u. Przyklaskuję wszystkim inicjatywom, które pokazują, jak wiarygodny jest Jarosław Kaczyński - komentuje.

KAMPANIA WYBORCZA 2011 na Facebooku - dołącz do nas!

DOSTĘP PREMIUM