Wybory 2011. J. Kaczyński jako otwierający szklane drzwi - nowy spot PiS [WIDEO]

PiS pokazało nowy spot, w którym Jarosław Kaczyński pokazany jest znów jako premier. Tym razem otwiera drzwi biurowca, do którego wchodzi ochoczo młodzież. - To część kampanii informacyjnej partii - odpowiadają politycy na pytanie, czy to już aktywność przedwyborcza PiS.

Który spot PiS ci się bardziej podoba? Głosuj w naszej facebookowej sondzie >>

Nowy spot PiS. Prezes otwiera drzwi

- To jest spot o zablokowanych aspiracjach Polaków. Jesteśmy narodem ambitnym, energicznym. Polacy chcą się rozwijać, chcą spełniać swoje aspiarcje, ale często napotykają na mityczną szklaną ścianę, nie mogą przebić się przez nią. (...) Ten spot mówi o tym, że PiS i Jarosław Kaczyński chcą te drzwi Polakom otworzyć - tłumaczył Mariusz Kamiński.

Spot PiS to trzydziestosekundowy filmik, na którym widzimy jak żwawo krocząca młodzież, ale ta nieco starsza, w wieku produkcyjnym, napotyka na przeszkodę jaką są zamknięte drzwi biurowca. Drzwi pozwala sforsować Jarosław Kaczyński. Młodzież rozchodzi się po korytarzach i biurach, a budynek wyraźnie ożywa. "Chcemy Polski równy szans" - taki napis pojawia się na planszy. Wcześniej widzimy jak do budynku, bocznymi drzwiami wchodzi dwóch biznesmenów.

Na koniec ponownie pojawia się Jarosław Kaczyński, tym razem na znanym już billboardzie z napisem "Premier Jarosław Kaczyński. Czas na odważne decyzje".

Tomasz Poręba szef kampanii PiS poinformował, że spot jest częścią kampanii informacyjnej partii, tak jak bilboard "Premier Jaorsław Kaczyński - czas na odważne decyzje".

Partie agitują jeszcze przed wyborami. A PKW jest bezradna >>

To drugi w ciągu tygodnia spot wyborczy PiS. W pierwszym spocie pod tytułem "Słowa prawdy" pojawiły się wizerunki osób z różnych grup społecznych i wiekowych, krytykujące politykę rządu. Kończył go odczytany przez lektora komunikat: "Panie premierze Tusk, panu już dziękuję. Czas na odważne decyzje".

Sejm: pamiątkowe zdjęcia na koniec kadencji [ZDJĘCIA]>>

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM