Wybory 2011. "Chcemy Polski": już jest przeróbka nowego spotu PiS

Już pojawiła się przeróbka najnowszego spotu Prawa i Sprawiedliwości. Zmanipulowaną wersję 30-sekundowego filmiku można ponownie obejrzeć na YouTube. Jarosław Kaczyński zdaje się mówić w przeróbce nie: "Chcemy Polski równych szans" - jak w oryginale - ale po prostu: "Chcemy Polski".

Choć nowy - "informacyjny" - spot PiS pojawił się dopiero dziś , doczekał się już złośliwej przeróbki. W oryginalnej wersji widać żwawo kroczącą grupę młodych ludzi w wieku 20-30 lat, która napotyka na symboliczną przeszkodę na drodze w postaci zamkniętych szklanych drzwi do biurowca. Wejść mogą do niego tylko ci, którzy mają dostęp do "bocznego wejścia". Główne wejście otwiera dopiero Jarosław Kaczyński. Budynek ożywa. "Chcemy Polski równych szans" - taki napis pojawia się na koniec na ekranie.

 

Tymczasem w zmanipulowanej wersji spotu zmieniona została sekwencja wydarzeń. Wydaje się, że to na początku w budynku znajdują się tłumy zadowolonych, młodych ludzi. Pojawia się jednak prezes PiS, który zamyka szklane drzwi do biurowca, do którego odtąd można wejść tylko owym bocznym wejściem. Na koniec na ekranie pojawia się napis. Tym razem w skróconej wersji: "Chcemy Polski".

"Panie Kaczyński, Pan wiecznie prezentuje postawę polityka niespełnionego". Przeróbka spotu PiS bardzo spodobała się fanom naszego profilu facebookowego >>

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM