"Star Wars: The Force Awakens": Nowy trailer pełen Ciemnej Strony Mocy, walki i akcji

Nowe "Gwiezdne Wojny" wejdą do kin już za 22 dni. Fani nie mogą się doczekać na "Przebudzenie Mocy", a Disney perfekcyjnie podsyca emocje. Oto nowy trailer. I jest w nim dużo tego, co fani Gwiezdnych Wojen lubią najbardziej: Ciemnej Strony Mocy, wartkiej akcji i efektownych pojedynków myśliwców.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasJest czarny charakter - Kylo Ren, ukazany, gdy przykłada miecz świetlny do gardła jednej z głównych bohaterek - Rey z planety Jakku. Jest Finn, w pierwszych trailerach pokazywany jako szturmowiec, w kolejnych z mieczem świetlnym w ręku, najwyraźniej na drodze do zostania rycerzem Jedi (ale oczywiście możemy tylko się tego domyślać). Jest Han Solo, są pojedynki kosmicznych myśliwców - X-Wingów z Tie-Fighterami, jest Moc!:

Zobacz wideo

"Star Wars: The Force Awakens" - kiedy premiera?

"Star Wars: The Force Awakens", czyli "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy", to siódmy film w sadze. Polska premiera przewidziana jest na 18 grudnia 2015 roku. Reżyserem "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy" jest J. J. Abrams, znany m.in. z "Super 8", "Mission: Impossible III" czy najnowszych kinowych odsłon "Star Treka".

"Przebudzenie mocy" to siódma część "Gwiezdnych wojen"

Akcja "Przebudzenia mocy" rozgrywa się 30 lat po nakręconym w 1983 roku "Powrocie Jedi". W głównych rolach zobaczymy tych samych aktorów: w postać Hana Solo wcieli się Harrison Ford, Luke'a Skywalkera - Mark Hamill, a księżniczki Lei - Carrie Fisher. Na ekranie fani zobaczą także m.in.: Johna Boyegę, Adama Drivera, Oscara Isaaca, Andy'ego Serkisa, Domhnalla Gleesona i Maxa von Sydowa. Autorem scenariusza jest Lawrence Kasdan, a muzykę napisze tradycyjnie John Williams.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnijnaszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

DOSTĘP PREMIUM