"Gwiezdne Wojny. Skywalker. Odrodzenie" w kinach w Polsce

"Gwiezdne wojny. Skywalker Odrodzenie" w czwartek (18 grudnia) wejdzie do polskich kin. W Hollywood film pobił rekordy przedsprzedaży biletów już po kilku godzinach od startu dystrybucji. Chociaż twórcy deklarują, że to ostatnia część serii, zapowiadają powstanie nowej trylogii w ciągu najbliższych kilku lat.
Zobacz wideo

W czwartek (18 grudnia) do polskich kin wejdzie kolejny sequel "Gwiezdnych wojen" - Skywalker. Odrodzenie". To oficjalnie już ostatnia część serii, która ma zakończyć prowadzony przez dekady wątek rodu Skywalkerów.

"Skywalker. Odrodzenie" pobił rekord przedsprzedaży biletów już w ciagu godziny od ich udostępnienia. Sieć kin IMAX już w październiku podała, że z wpływów na amerykańskie pokazy filmu zebrała 6,5 mln dolarów, zaś oficjalny zwiastun w serwisie Youtube osiągnął do dziś 33 mln wyświetleń.

Podczas sprzedaży biletów na przedpremierowe pokazy przeciążeniu uległy też serwery portalu Fandago i sieci kinowej Alamo Drafthouse. Sprzedawca online MovieTicket.com oznajmił, że sprzedaż wejściówek na IX część "Gwiezdnych Wojen" w pierwszym dniu była najwyższa w historii i odpowiadała za około 95 proc. pełnej sprzedaży biletów poprzez tę stronę w czasie 24 godzin.

Aplikacja TOk Fm. Słuchaj i testuj przez dwa tygodnie.

DOSTĘP PREMIUM