Premiera gry "Cyberpunk 2077" przesunięta. Chodzi m.in. o usterki

Studio CD Projekt RED poinformowało o przesunięciu premiery gry Cyberpunk 2077. Miał trafić do sprzedaży 16 kwietnia, pojawi się dopiero w połowie września.
Zobacz wideo

W krótkim komunikacie CD Projekt RED oświadczył, że przesuwa datę premiery gry "Cyberpunk 2077" na dzień 17 września 2020 roku.

Nowa data premiery "Cyberpunk 2077"

„Decyzja uzasadniona jest potrzebą zapewnienia dodatkowego czasu na prace związane z testowaniem gry, usunięciem usterek i nadaniem jej ostatecznego szlifu. Zgodnie z filozofią Spółki jakość produktów jest podstawowym czynnikiem wpływającym na ich sukces ekonomiczny. W ocenie Zarządu przesunięcie daty premiery pozostaje w interesie Spółki, mając bezpośredni wpływ na zapewnienie najwyższej jakości gry, a w konsekwencji wyniki sprzedaży Cyberpunk 2077 zarówno w krótkim, jak i w długim horyzoncie czasowym” – czytamy.

Cyberpunk 2077 to od dawna jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. Ostatnio było o niej głośno, kiedy  podczas targów E3 2019, okazało się, że w jednej głównych ról pojawi się Keanu Reeves.

Cyberpunk 2077 to gra cRPG, której akcja rozgrywa się w przyszłości. Gracz wciela się w postać najemnika, który próbuje przetrwać w pełnym niebezpieczeństw futurystycznym mieście.

DOSTĘP PREMIUM