Co oglądać na Netfliksie i HBO GO? Weekendowe premiery

Jakie filmy oglądać w weekend? Przedstawiamy listę weekendowych filmowych premier na Netflixie i HBO GO.
Zobacz wideo

Kobieta w oknie [14.05]

USA, dramat/kryminał

Najciekawszą weekendową premierą wydaje się „Kobieta w oknie”. To ekranizacja bestsellerowej powieści Daniela Mallory’ego (napisał ją pod pseudonimem A.J.Fin) w reżyserii Joe Wrighta („Pokuta”, „Czas mroku”). W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się Amy Adams, Gary Oldman i Julianne Moore.

Film opowiada o kobiecie, która jest praktycznie uwięziona w swoim nowojorskim mieszkaniu, z okien którego obserwuje rodzinę mieszkającą po drugiej stronie ulicy. Kiedy staje się świadkiem brutalnej zbrodni, na jaw zaczynają wychodzić sekrety i nic ani nikt nie jest już tym, czym się wydaje.

Premiera 14 maja na Netfliksie

 

Pozostałe premiery:

Nowe filmy na Netfliksie [14-16.05]

Ferry - 14.05

Belgia / Holandia

Dramat opowiadający historię gangstera Ferry’ego Boumana.

Nowe filmy na HBO.GO [14-16.05]

Czarna wdowa - 14.05

Holandia, 2019, thriller

Siła przyzwyczajenia -15.05

2019, dramat, Finlandia

Nagradzany film wyreżyserowany przez siedem kobiet. Obraz przedstawia jeden dzień z życia kilku kobiet i dekonstruuje z pozoru niezauważalną przemoc, której doświadczają one zarówno w życiu prywatnym, jak i w społecznym.

Osamotniona - 16.05

2020, dramat, Włochy

Końcówka lat sześćdziesiątych XX wieku. Jedenastoletnia Lucia (Marta Castiglia) zmuszona jest zamieszkać z babcią, podczas gdy jej rodzice emigrują do Francji w poszukiwaniu pracy. Dziewczynka nie jest zadowolona z faktu, że musi zostać we Włoszech. Z trudem przychodzi jej dorastanie w małej, tradycyjnej wiosce pod czujnym okiem surowej babci.

Relikt - 16.05

2020, dramat, horror, Australia

Scenarzystka i reżyserka Natalie Erika James powraca z nowym spojrzenie na znaną już opowieść o nawiedzonym domu. Produkcja otrzymała dwie nominacje do Gotham Awards.

DOSTĘP PREMIUM