Koniec programu Kuby Wojewódzkiego? Pożegnał się z fanami. Dyrektor TVN: Totalna głupota

Kuba Wojewódzki na swoim instagramowym koncie zasugerował, że jego program zniknie z anteny TVN. "Do zobaczenia w przyszłym roku" - napisał i podziękował fanom. Z kolei dyrektor programowy TVN stwierdził, że "to jakaś totalna głupota" i "słynne prowokacje Kuby".
Zobacz wideo

"W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych" - napisał w czwartek rano na swoim instagramowym profilu Kuba Wojewódzki.

Popularny dziennikarz nie doprecyzował, kiedy i z jakiego powodu jego program może przestać być emitowany. Nie zdradził też, o którą platformę streamingową chodzi.

Z kolei dyrektor programowy TVN - zapytany przez serwis Press, dlaczego z anteny stacji znika program Kuby Wojewódzkiego, odpowiedział, że "to jakaś totalna głupota". - O tej porze wkładamy, a nie zdejmujemy (z ramówki) - stwierdził Miszczak. Na Instagramie dodał: - To są słynne prowokacje Kuby.

Pierwszy odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego wyemitowano 4 października 2002 roku. Początkowo pokazywano go na na antenie Polsatu, a następnie TVN. W ostatni wtorek (7 września) wyemitowany został pierwszy odcinek szesnastego już sezonu, w który gośćmi byli: Vito Bambino, Cezary Żak i Agnieszka Więdłocha. 

TOK FM PREMIUM