Maciej Stuhr z nowymi informacjami o zdrowiu ojca. "Bardzo dziękuję wszystkim"

76-letni Jerzy Stuhr przebywa na OIOM-ie w Szpitalu Specjalistycznym Chorób Płuc "Odrodzenie" w Zakopanem - wynika z wpisu jego syna. Maciej Stuhr podziękował fanom za "słowa wsparcia i życzenia zdrowia", a szpitalowi za "uratowanie życia" swojego ojca.

W połowie maja Maciej Stuhr poinformował opinię publiczną, że 76-letni Jerzy Stuhr przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii i porusza się na wózku inwalidzkim. W podkaście "WojewódzkiKędzierski" aktor przypomniał, że jego ojciec dwa lata temu przeszedł wylew. - Jest innym człowiekiem, niż był. Nasza relacja jest budowana na nowo w wielu rejonach - powiedział wówczas Maciej Stuhr.

W poniedziałek syn Jerzego Stuhra przekazał nowe informacje na temat jego stanu zdrowia. Na swoim facebookowym profilu zamieścił wpis, w którym "dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i życzenia zdrowia dla Ojca". "Przede wszystkim zaś, w imieniu rodziny, bardzo dziękuję całemu zespołowi OIOM-u ze Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc "Odrodzenie" w Zakopanem pod wybitnym kierownictwem pana profesora Marcina Zielińskiego, za wspaniałą opiekę i uratowanie życia naszego pacjenta" - napisał Maciej Stuhr.

W przeszłości Jerzy Stuhr zmagał się m.in. z udarem mózgu, zawałem i nowotworem krtani.

TOK FM PREMIUM