Bollywoodzki producent: Zobacz mój horror w pustym kinie. Dostaniesz 10 tys. dolarów

Bollywoodzki producent horrorów wpadł na nietypowy pomysł promocji swojego najnowszego filmu. Szuka śmiałka, który odważy się obejrzeć jego dzieło w pustym kinie. Odwagę widza chce wynagrodzić sumą 10 tys. dolarów.

Producent stawia kilka warunków. Widz ma być sam w pustym i zamkniętym kinie. Musi wytrzymać projekcję od jej początku do napisów końcowych.

Ram Gopal Varma chce w ten sposób wypromować swoje najnowsze dzieło, drugą część horroru "Phoonk". Poprzedni film z tej serii pojawił się na ekranach w 2008 r. Opowiadał o rodzinie nękanej przez złego ducha. - Każdy, kto stwierdzi, że ten film nie jest w stanie go przestraszyć zostanie zamknięty sam w pustym kinie - oświadczył producent na konferencji prasowej w Bombaju. Dodał, że czeka na zgłoszenia osób gotowych przyjąć to wyzwanie. Śmiałkowie w trakcie projekcji mają być podłączeni do urządzenia monitorującego rytm serca. Dodatkowo, specjalna kamera będzie sprawdzać, czy widz nie odwraca wzroku od ekranu.

Podobne wyzwanie producent rzucił tuż przed premierą poprzedniej części z tej serii. Zakład przyjął fan horrorów z miasta Bangalore. Producent wycofał się jednak z pomysłu po tym, jak oskarżono go o manipulację przy doborze kandydatów.

DOSTĘP PREMIUM