Freida Pinto ze "Slumdoga" kolejną dziewczyną Bonda

Indyjska aktorka Freida Pinto będzie romansować z Danielem Craigiem w kolejnej części przygód agenta 007 - podał dziś brytyjski "The Mirror". Film nakręci były mąż Kate Winslet, Sam Mendes.

Aktorka zyskała sławę dzięki roli Latiki w oscarowym filmie "Slumdog. Milioner z ulicy". Już rok temu media spekulowały, że zostanie kolejną dziewczyną brytyjskiego szpiega. Dziś plotki ostatecznie się potwierdziły.

- Sam od dłuższego czasu mówił o Bondzie, bardzo się tym cieszy. Projekt był w przygotowaniu od kilku miesięcy i Freida zawsze była wymarzoną dziewczyną Bonda, ale początkowo trochę denerwowała się na myśl o przyjęciu tej propozycji - powiedział jedna z osób związanych z filmem brytyjskiemu dziennikowi "The Mirror" - To będzie typowa, olśniewająca i seksowna postać. Dev (red. chłopak Freidy) żartował ze znajomymi, że chętnie zobaczy Freidę z agentem 007 - dodała.

Oprócz Pinto w filmie prawdopodobnie zobaczymy Olivię Wilde (byłą dziewczynę Radka Sikorskiego i gwiazdę "Autora Widmo"). Akcja kolejnej 23 części przygód Bonda będzie działa się w Afganistanie.

- To będzie najbardziej ambitny film o agencie 007. Sam chce zredefiniować ten gatunek. Peter Morgan, który napisał "Królową", stworzył już pierwszą wersję scenariusza, który będzie olśniewający wizualnie - dodał informator gazety.

TOK FM PREMIUM