Incepcja w kinach. Podróż do świata snów [ZOBACZ ZWIASTUN]

Na ekrany polskich kin wychodzi film ?Incepcja? w reżyserii Christophera Nolana. To jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku.

"Incepcja" nie jest typowym filmem akcji z elementami science-fiction - wręcz przeciwnie, krytycy często określają go jako "najbardziej niesamowite dzieło od czasów Matriksa". Światowej sławy reżyser, Christopher Nolan, twórca takich filmów jak "Memento" oraz "Mroczny rycerz", zabiera widzów do świata snów. Główny bohater, Dom Cobb, zajmuje się wyciąganiem z ludzi sekretów ukrywanych głęboko w ich podświadomości. Przez swoje niespotykane umiejętności staje się jednym z najbardziej poszukiwanych zbiegów. Otrzymuje jednak ostatnią szanse na odzyskanie swojego dawnego życia: zamiast zabrania sekretu, musi ją wszczepić do śpiącego umysłu. Niestety Cobb będzie musiał zmierzyć się z wrogiem, którego istanienia nikt nie mógł przewidzieć.

W rolę Cobb'a wciela się Leonarda di Caprio, którego mogliśmy już w tym roku oglądać na ekranach polskich kin w filmie "Wyspa tajemnic". Jest to zdobywca dwóch nagród MTV i Złotego Globu. Był również kilkakrotnie nominowany do Oscara.

"Incepcja" - Lepszy niż Matrix! DiCaprio złodziejem... snów

DOSTĘP PREMIUM