Maciej Stuhr zagra w nowym filmie swojego ojca

Jerzy Stuhr wyreżyseruje kolejny w swoim dorobku reżyserskim, film fabularny. - Zdjęcia powinny ruszyć w październiku - powiedział reżyser.

Jerzy Stuhr jest twórcą między innymi filmów "Spis Cudzołożnic" , "Historie miłosne", "Pogoda na jutro" i "Korowód". Aktor i reżyser powiedział, że w przygotowywanym właśnie filmie wystąpi także jego syn, z którym grał już wcześniej w "Pogodzie na jutro".

Maciej Stuhr zagra głównego bohatera z czasów jego młodości. Jerzy Stuhr dodał, że film będzie komedią o losach jego samego a także jego pokolenia - począwszy od początków komunistycznej Polski aż po ostatnie lata.

- Bohater jest człowiekiem, wobec którego los jest przewrotny - mówi twórca filmu. To człowiek któremu wiele w życiu się nie udało, ale - jak to określa Jerzy Stuhr - za każdym razem "otwiera odpowiednie drzwi" i los mu daje kolejną szansę.

Matkę głównego bohatera - kreowanego przez Jerzego Stuhra - zagra Barbara Horawianka. W filmie wystąpi też popularny przed laty zespół "Tercet egzotyczny" Jerzy Stuhr będzie jednym z dwóch producentów swojego filmu, drugim - znany producent Piotr Dzięcioł.

DOSTĘP PREMIUM