Dubowe pistolety gwiazdą objazdowego festiwalu

Sześć imprez w sześciu miastach - wszystkie pod jednym szyldem. Wystąpią najciekawsze polskie zespoły oraz czołówka rodzimych didżejów. W sobotę w Warszawie zaczyna się "Levis Music Tour".

Cykl wystartuje 30 października w warszawskim klubie 1500 m2. Na imprezie zagra koncert angielska formacja Dub Pistols, autorzy takich przebojów jak "I'm In Love", "Problem Is", "Cyclone" czy "Back To The Daylight". Wystąpi też warszawska grupa Renton. Barry Ashworth, charyzmatyczny lider Dub Pistols, tej nocy zagra również set didżejski.

Po Warszawie tour odwiedzi Katowice (5.11), Kraków (19.11), Wrocław (25.11), Sopot (3.12) i Poznań (10.12). Gwiazdami imprez będą Plastic, Kamp!, Oszibarack, Novika i Dick4Dick. Będzie to też niepowtarzalna okazją do zapoznania się z nowymi nagraniami artystów - grupy Oszibarack i Dick4Dick kończą pracę na swoimi kolejnymi albumami. Na trasie pojawi się też grupa Kamp!, wielka nadzieja polskiej sceny elektroniczno-popowej, która dołączy do nas po zakończoniu koncertów po USA.

Trasie towarzyszyć będzie płyta CD, na której pojawią się m.in. utwory Dub Pistols, Kamp!, Oszibaracka oraz remiksy warszawskiej formacji Last Robots.

DOSTĘP PREMIUM