Liam Neeson nie przyleciał do Bydgoszczy. ''Pogoda. Przykro mi''

Nie mam wpływu na pogodę - powiedział Liam Neeson. Aktor z powodu złej pogody nie mógł w Bydgoszczy odebrać nagrody. Ale do zebranych przemówił... z ekranu.

- Jestem dumny z nagrody na tak znanym festiwalu - powiedział Liam Neeson o swojej nagrodzie na PLUS Camerimage. Aktor dostał nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego. Przemówił do zebranych w bydgoskiej Operze Nova z ekranu. Neeson z powodu śnieżycy na londyńskim lotnisku nie przyleciał do Bydgoszczy. Nagrał jednak krótki film.

- Nie mam wpływu na pogodę. Przykro mi, że nie mogę być z Wami - powiedział Neeson. - Mogę jednak obiecać, że kiedyś, w przyszłości przyjadę. Dziękuję - tak aktor, który do ostatniej chwili był gotowy na przyjazd do Bydgoszczy, podziękował organizatorom i uczestnikom festiwalu PLUS Camerimage.

Nagrody w imieniu aktora nikt oficjalnie nie odebrał.

Za to już jutro sporo osób nagrody odbierze. Festiwal Plus Camerimage dobiega końca. Przez tydzień goście festiwalu oglądali startujące w aż 8 konkursach filmy, dokumenty i wideoklipy. W sobotę podczas uroczystej gali wręczone zostaną nagrody, między innymi Złota Żaba - dla reżysera i Złota Kijanka - dla debiutanta.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM