Tom Hanks gwiazdą najnowszego filmu Bigelow

Tom Hanks wystąpi w najnowszym filmie Kathryn Bigelow, reżyserki oscarowego filmu ?The Hurt Locker?. Tematyka filmu rozpętała burzę w Ameryce Łacińskiej.

"Triple Frontier", czyli "potrójna granica", to tytuł najnowszego filmu Kathryn Bigelow. Zdjęcia do niego mają rozpocząć się już w marcu. - Mogę zdradzić, że główną rolę w filmie zagra Tom Hanks - mówi portalowi ComingSoon.net producent filmu, Charles Roven - Cały czas szukamy aktorów do innych ról.

Obsada filmu nie jest jedynym problemem jego twórców. Argentyna i Paragwaj, kraje, o których film opowiada, odmawiają współpracy z reżyserką. "Triple Frontier" ma być historią o miejscu przecięcia się granic trzech państw Ameryki Południowej - Argentyny, Paragwaju i Brazylii. W filmie granica ta to miejsce przemytu broni, a także centrum finansowania amerykańskich siatek terrorystycznych. Paragwajscy i argentyńscy ministrowie turystyki nie zgadzają się z tym opisem i uważają, że pokazywanie ich państw w negatywnym świetle, zniszczy reputację Ameryki Łacińskiej w oczach turystów.

TOK FM PREMIUM