Oglądaj filmy za darmo na Gazeta.pl! Nowy serwis portalu

"21 gramów", "Obywatel Havel", "Miasto Boga", "Marzyciel" - to tylko niektóre tytuły filmów, które można oglądać za darmo w najnowszym serwisie Kinoplex.gazeta.pl. Znajduje się tam już kilkadziesiąt filmów fabularnych i dokumentalnych, a kolekcja ma być sukcesywnie powiększana.

Kinoplex.gazeta.pl to nowy serwis, dzięki któremu internauci będą mogli oglądąć filmy z oferty SPI International, National Geographic, Vivarto i Art. House. Projekcja filmów jest całkowicie bezpłatna - przed każdym z nich emitowane będą reklamy.

Przejdź do serwisu Kinoplex >>>

W grudniu portal Tokfm.pl z powodzeniem wyświetlał dziewięć filmów o prawach człowieka z festiwalu Watch Docs w specjalnie przygotowanym do tego serwisie watchdocs.tokfm.pl . Wtedy filmy można było oglądać tylko przez tydzień - teraz dużo większa oferta czeka na internautów bez żadnych ograniczeń. Z twórcami Watch Docs pracujemy też nad włączeniem wielu filmów festiwalu do nowopowstałego serwisu.

Na stronie kinoplex.gazeta.pl można znaleźć zarówno filmy fabularne jak i dokumentalne. Wybór jest bardzo duży: w spisie dostępne są filmy akcji, komedie, romanse i horrory, a także kino czeskie i hiszpańskie. Serwis ma zamiar emitować również seriale - na razie w sieci dostępny jest tylko jeden z nich, "White Collar". Najnowszy odcinek można oglądać jeszcze przed premierą w polskiej telewizji.

DOSTĘP PREMIUM