Annie Leibovitz w krainie Disney'a: kicz, sztuka i Hollywood [ZDJĘCIA]

To już trzecia odsłona cyklu fotografii gwiazd kina, które słynna fotografka Annie Leibovitz umieszcza w bajkowej scenerii disneyowskiego świata. Tym razem w roli Pięknej i Bestii albo Małej Syrenki między innymi Jeff Bridges, Penelope Cruz i Julianne Moore.

Penelope Cruz w objęciach silnych ramion księcia Jeffa Bridgesa , Olivia Wilde w szkarłatnej sukni złej królowej na tle złowieszczego uśmiechu Aleca Baldwina , Queen Latifah jako wielka ośmiornica zagrażająca Małej Syrence - Julianne Moore .

To nie nowa superprodukcja hollywoodzka dla najmłodszych, ale kolejna seria zdjęć reklamowych najsłynniejszej fotografki gwiazd - Annie Leibovitz . Zdjęcia będą częścią kampanii reklamowej i ukażą się m.in. w kwietniowych numerach magazynów People i InStyle.

Scarlett w szklanych pantofelkach

"Zaczęliśmy od najbardziej klasycznych bajek - Królewny Śnieżki, Kopciuszka, Piotrusia Pana. Szybko okazało się, że aktorzy grający rolę bajkowych bardzo podobnie do mnie odczuwają te opowieści. W końcu każdy z nas dorastał z którąś z nich" - mówi o cyklu Leibovitz.

W poprzednich częściach cyklu "Disney Dream Portraits" Annie Leibovitz fotografowała m.in. Davida Beckhama , Jennifer Lopez , czy wcielającą się w Kopciuszka Scarlett Johansson .

Wszystkie nowe i poprzednie fotografie, wraz z ekskluzywnymi ujęciami zza kulis sesji publikuje m.in. Huffington Post .

TOK FM PREMIUM