Komentarze (125)
Barbara Piwnik chwali politykę ministra Ziobry. Cieszy się z wymiany prezesa swojego sądu
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 40 razy 30

  Pani sędzia Barbara P. jest osobą samotną, ma już 63 lata i w dodatku ciągnie się za nią "czerwony ogon". Więc wali wazelinę, bojąc się, by nowy prezes sądu z nadania obecnej niechętnej lewicy władzy, nie odesłał jej na przymusową emeryturę. :-)

  Zresztą cała rozmowa była mydlana i bez ŻADNYCH konkretów, co pani sędzia na koniec usprawiedliwiła "koniecznością zachowania bezstronności" :-))
  I nawet prowadzący audycję red. Jan Wróbel, słuchając wyidealizowanych wypowiedzi pani Barbary, w pewnym momencie złośliwie zauważył, że cyt.: "chyba pani dawno nie była w Polsce"

 • oko2009

  Oceniono 27 razy 21

  I Pani sędzi Barbarze Piwnik nie przeszkadza, że ustawy o sądach są niekonstytucyjne? Nie przeszkadza jej, że teraz jedna partia polityczna decyduje o obsadzie sędziowskich gremiów decyzyjnych? Wstyd!

 • adersytsrsfgdbchdhd

  Oceniono 26 razy 20

  Pani Piwnik bardzo zmieniła się w ostatnich latach. Stała się jakaś sztucznie formalistyczna, sucha, przemawia jak wyrocznia, ale przede wszystkim głosi tezy w kontrze do 80% środowisk prawniczych, w tym praktycznie całego (po śmierci prof. Banaszaka) środowiska prawa konstytucyjnego. Być może akurat jej nowy prezes jest ok, ale tu chodzi o samą zasadę wpływania przez prokuratora generalnego na działalność sądów, w tym awanse sędziów!

 • Oceniono 18 razy 12

  25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro boi się opublikować jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )?

 • kl0ss

  Oceniono 13 razy 11

  Piwnik dołącza do Ogórek. Jak ci wszyscy komuniści lgną to PiS-u jak pszczoły do miodu. Przypadek?

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 21 razy 11

  Ach tak, ta sędzia Piwnik, która nie potrafiła skazać bandziorów z Wołomina.

 • kruk6666

  Oceniono 14 razy 8

  Pani Piwnik jest tak samo czerwona jak prokurator Piotrowicz , jak może wszyscy nie zauważyli , PiS jest następcą PZPR-u , dlatego zbiera cały komunistyczny plankton.

 • andrzej2310

  Oceniono 15 razy 7

  Kolejna Pani z rodowodem komunistycznym wspiera dobrą zmianę? Prokurator Piotrowicz i Pani sędzia to ładny duet

 • senior2244

  Oceniono 12 razy 6

  Wazelina wypływa wszystkimi otworami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX