"Trzódka" Jacka Żakowskiego w TOK FM kończy 15 lat. Lech Wałęsa: Jesteście u mnie na wszystkich programach!

15 lat temu redaktor Jacek Żakowski poprowadził w TOK FM pierwszy Poranek z "trzódką" komentatorów: Tomaszem Lisem, Wiesławem Władyką i Tomaszem Wołkiem. Oto rocznicowe wydanie programu.

Po raz pierwszy "trzódka" skomentowała rzeczywistość 15 lat temu. Polska wchodziła do Unii Europejskiej, prezydentem był Aleksander Kwaśniewski, prezydentem USA George W. Bush, a papieżem Jan Paweł II. Od tego czasu świat i Polska sporo się zmieniły.

O tym w rocznicowym wydaniu programu w Radiu TOK FM rozmawiali goście Jacka Żakowskiego. Do studia dzwonili z życzeniami słuchacze. Z Radiem TOK FM połączył się były prezydent Lech Wałęsa. "Jesteście u mnie na wszystkich programach!" - powiedział życząc "trzódce" powodzenia i dalszych lat komentowania.

Życzenia komentatorom składają także internauci na Facebooku. "Najlepszego i kolejnych 15 bo tematów i problemów do omawiania nie zabraknie" - pisze pani Hanna. "To już tak długo Was słucham? Szok! Wielu kolejnych lat w takim razie" - życzy pan Artur. "Wszystkiego najlepszego Panowie. Moja ukochana audycja" - pisze pan Wojtek.

Publicyści w kolejnych wejściach zmieniali się przy mikrofonie prowadzącego. "To fantastyczna przygoda być tutaj co tydzień z wami. Chciałbym też serdecznie podziękować naszym słuchaczom" - powiedział Tomasz Lis. Na koniec audycji studio odwiedziła także dziennikarka Monika Olejnik. "Happy birthday!" - złożyła życzenia "trzódce".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (37)
"Trzódka" Jacka Żakowskiego kończy 15 lat! Rocznicę uświetniły życzenia słuchaczy i tort
Zaloguj się
 • Marek Dyrda

  Oceniono 5 razy 3

  Wszystkiego Najlepszego!
  Nie zmieniajcie Panowie stylu.
  A wszystkich PIS-TROLI informuje ze PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIE NIE BOI

 • 66kropek

  Oceniono 4 razy 2

  Naprawdę zostawiliście otwarte komentarze? No i oczywiście piszą pisowscy trole finansowani osobiście przez Putina, ale chłopaki dalej do boju ! Życzę następnych piętnastu lat w oparach absurdu .

 • kirdan1

  Oceniono 8 razy 2

  Ja ich słucham od 2015 r. bo te ich jęki, żale i patetyczne odezwy (szczególnie Lis, jak ma dzień) doprowadzają mnie do łez ze śmiechu. :-D
  Dziś akurat przegapiłem, ale to mała strata, dziś pewnie było lukrowanie.
  No to cóż - życzę kolejnych lat, Panowie: zawsze ustawiacie mi piąteczek :-D

 • drmuras

  Oceniono 10 razy 2

  Każda audycja to kopalnie beki. Takiego zbioru pseudo analitycznego bełkotu nie ma nigdzie indziej. Najzabawniejsze fragmenty z ostatniego czasu to wieszczenie pozostania UK w UE, obśmiewanie Dudy przed wyborami prezydenckimi oraz wieszczenie zwycięstwa Clinton w USA. Przyjemnie posłuchać jak po każdej takiej sytuacji, lekko piperdując schodzi powietrze z trzech balonów.

 • Janusz Kuszpit

  Oceniono 1 raz 1

  radiowa wersja zgredów z Muppet show..jeden przez drugiego robia wszystko,by tylko dokopać PIS.gdy PIS był w opozycji-tylko PIS był na tapecie..dzisiaj-to samo..

 • wolo

  Oceniono 1 raz 1

  po piętnastu latach to chyba już trzoda jest pełną gębą, czasami słucham ale i tak najbardziej hitowy jest off-czarek

 • ryndzin

  Oceniono 3 razy 1

  Gratuluję jubileuszu. Zawsze ilekroć słyszę dyskusję Panów mam poczucie w czymś istotnym. Zawsze jest to merytoryczne, zawsze z klasą, zawsze na poziomie. Dziękuję i dalszych sukcesów.

 • elprot

  Oceniono 3 razy 1

  Panie Jacku, tak trzymać, po ilości trolli widać jak bardzo zaszliście za skórę PIS.

 • pacynek.pacynkowski

  Oceniono 7 razy 1

  Kiedyś. Kiedyś. Żakowskiego, Wołka i Lisa bardzo lubiłem. Lubiłem czytać i słuchać. Teraz ich poglądy sa bełkotem nie do zaakceptowania.
  Nie chodzi mi o krytykę Pis bo sam Pis krytykuję.
  Chodzi mi o b. rzadką umiejętność, którą owi panowie posiedli.
  Stawianie tezy i obrona jej przez wskazanie jak bardzo jest absurdalna i niedorzeczna.
  Niedostrzeganie swojej poglądowej skrajności, która w zaden sposób nie przekłada sie na stan społeczeństwa i państwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX