"Trzódka" Jacka Żakowskiego w TOK FM kończy 15 lat. Lech Wałęsa: Jesteście u mnie na wszystkich programach!

15 lat temu redaktor Jacek Żakowski poprowadził w TOK FM pierwszy Poranek z "trzódką" komentatorów: Tomaszem Lisem, Wiesławem Władyką i Tomaszem Wołkiem. Oto rocznicowe wydanie programu.

Po raz pierwszy "trzódka" skomentowała rzeczywistość 15 lat temu. Polska wchodziła do Unii Europejskiej, prezydentem był Aleksander Kwaśniewski, prezydentem USA George W. Bush, a papieżem Jan Paweł II. Od tego czasu świat i Polska sporo się zmieniły.

O tym w rocznicowym wydaniu programu w Radiu TOK FM rozmawiali goście Jacka Żakowskiego. Do studia dzwonili z życzeniami słuchacze. Z Radiem TOK FM połączył się były prezydent Lech Wałęsa. "Jesteście u mnie na wszystkich programach!" - powiedział życząc "trzódce" powodzenia i dalszych lat komentowania.

Życzenia komentatorom składają także internauci na Facebooku. "Najlepszego i kolejnych 15 bo tematów i problemów do omawiania nie zabraknie" - pisze pani Hanna. "To już tak długo Was słucham? Szok! Wielu kolejnych lat w takim razie" - życzy pan Artur. "Wszystkiego najlepszego Panowie. Moja ukochana audycja" - pisze pan Wojtek.

Publicyści w kolejnych wejściach zmieniali się przy mikrofonie prowadzącego. "To fantastyczna przygoda być tutaj co tydzień z wami. Chciałbym też serdecznie podziękować naszym słuchaczom" - powiedział Tomasz Lis. Na koniec audycji studio odwiedziła także dziennikarka Monika Olejnik. "Happy birthday!" - złożyła życzenia "trzódce".

Serwis informacyjny

DOSTĘP PREMIUM