Komentarze (70)
PO ws. ustaleń TOK FM: PiS robi wszystko, by w sprawie katastrofy smoleńskiej dowody nie wyszły na jaw
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zetpaw

  Oceniono 1 raz 1

  Problem jest taki że jak prokuratura zakończy śledztwo i ogłosi jego wyniki to ruscy oddadzą wrak tutki. Ale PISowi jest on niepotrzebny bo tam niema żadnych dowodów na potwierdzenie bredni Antoniego. No może ociec byznesman rydzyk by go wziął ale na medaliki !

 • pn-ski

  0

  jest to zadziwiający przykład śledztwa, toczącego się w odwrotnym kierunku.
  Od początku wszystko było wiadomo, a następnie zaczęto po kolei utajniać fakty:
  - ze piloci ladowali, wbrew poleceniu obslugi lotniska by odejsc na lotnisko zapasowe;
  - ze w kabinie pilotów byl zwierzchnik sil lotniczych, naciskajacy na ladowanie ("smialo, zmiescisz sie)
  - ze ów zwierzchnik, gen. Blasik, ze byl pod wplywem alkoholu,
  - ze prezydent tez byl pod wplywem alkoholu,
  - ze samolot, zamin stracil skrzydlo i przewrócil sie na plecy, skosil wiele drzew itd, itd.
  Juz nawet "eksperci" na usługach Macierewicza nie wytrzymywali i odpadali od lansowanej przez niego wersji - adwokat wycofał się, inny ekspert stwierdził na wizji, ze to "był blef", i piloci zeszli poniżej dozwolonej wysokości.
  Totalna kompromitacja obecnej ekipy i ich wyborców.
  Przypomina mi to sytuacje w szwedzkich eliminacjach do festiwalu Eurowizji:
  Niejaki Mendez zdobył zero punktów, bo panel ekspertów orzekł, ze ten pan kompletnie nie umie śpiewać, co nie przeszkodziło publiczności na niego glosować, bo "piosenka im się podobała".
  To samo chyba jest z Macierewiczem. Piosenka, choć fałszywa, się podoba, bo trafia w gusta publiczności.

 • pn-ski

  0

  Zaraz po wypadku zaczeto na zyczenie strony polskiej ukrywac fakty. poczawszy od zawartosi alkoholu w ciele Lecha K. i generala, o pobycie generala w kabinie pilotów podczas ladowania, potem wogóle zaczela sie heca z twierdzeniem, ze to nie bylo ladowanie i caly cyrk z zamachem.
  Rodzinom zatkano geby duzymi odszkodowaniami a Antoni zaczal cyrk z zamachem.

 • lese_majeste

  Oceniono 2 razy 0

  "Przypominamy jednak, że śledztwo dotyczące katastrofy smoleńskiej wciąż trwa, dlatego opinia prokuratury nie musi być ujawniona", chyba że jest prokuratura rosyjska, która po prostu ukrywa swoje opinie

 • brainbox

  Oceniono 3 razy -1

  Admin znów śpi.......

 • nowy4444

  Oceniono 4 razy -2

  Ale fake! Ja pierdzielę! Nie wstydzicie się już zupełnie? Myślicie że wasi intelektualni czytelnicy do końca życia pozwolą się ru... bez mydła w dupska? Żałosne.

 • swobodan1

  Oceniono 3 razy -3

  Katastrofę w Smoleńsku powinno się badać w podobny sposób jak "Katastrofy
  w przestworzach" - National Geograpihic Chanel a jak badała komisja Anodiny
  i Laska można sprawdzić !

 • neron43

  Oceniono 3 razy -3

  Jeszcze nikomu na świecie nie udało się ustalić przyczyn katastrofy lotniczej na podstawie wirtualnego dostępu do szczątków samolotu, ofiar i miejsca katastrofy. Dlatego ustalenia komisji Millera, Laska i Macierewicza są tyle samo warte. Przecież nie kto inny, jak polscy lekarze, prokuratorzy i ekspercie otwartym tekstem mówili o trudnościach w dostępie do wraku i miejsca katastrofy, nie mówiąc o lekarzach, którzy - wbrew temu co mówiła Kopacz - byli traktowani przez Rosjan, jak powietrze.
  Daleki jestem od teorii spiskowych, ale w obecnej sytuacji należy się skupić nad samym śledztwem i kompromitacją Polski na arenie międzynarodowej, do jakiej dopuścił premier Tusk. Ten tumiwisizm, beznadzieja oraz lekceważenie obowiązków rządzących przez cały okres rządów PSL-PO wychodzi na każdym kroku.
  A wracając do tragedii i zakłamywania rzeczywistości od momentu katastrofy, to jestem ciekawy kto zdecydował, aby w telewizji publicznej pokazać, w kilka minut po katastrofie, animację o czterokrotnym podchodzeniu do lądowania, dlaczego red. Kraśko z takim nadęciem przekonywał Polaków o takim debilizmie.

 • a-z2005

  Oceniono 7 razy -3

  Cały news wyciągnięty z d... telewizjarepublika.pl/informacje-tok-fm-w-sprawie-smolenska-klamstwem-jest-dementi-prokuratury,62290

 • zawszeafido

  Oceniono 12 razy -6

  Kolejny FAKE NEWS wolnych meNdiów przeznaczony dla sfrustrowanych wyznawców POchwy szKODników SBeków ich potomków , targowiczan oraz wszelkiej maści frustratów których to frustracja noi znamiona choroby psychicznej z powodu , że suweren odesłał te nadzwyczajną kastę na śmietnik historii

 • hotin

  Oceniono 20 razy -18

  Nie trzeba było stosować ,,konwencji chicagowskiej" a teren katastrofy objąć,,eksterytalnością by teraz mędrców grać!"Podziękujcie Tuskowi ,a od PiS-u won!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX