Trzaskowski czyta internetowy hejt na swój temat. Niczym amerykańskie gwiazdy i... Duda

"Lata pan po Warszawie jakby pan miał hemoroidy" albo "To śmieć Sorosa, masona z synagogi szatana" - te i inne wpisy warszawski kandydat PO Rafał Trzaskowski czy w swoim krótkim filmie.

Walka o wyborców w mediach społecznościowych trwa. Po spektakularnej i licznie udostępnianej akcji grillowania nad Wisłą, urządzonej przez kandydata PiS na prezydenta Warszawy Patryka Jakiego, do akcji wchodzi Rafał Trzaskowski z PO.

W nawiązaniu do popularnych w internecie filmów, w których celebryci czytają hejterskie wpisy na swój temat (format zapoczątkowany w show Jimmy’ego Kimmela) i on postanowił zmierzyć się z negatywnymi komentarzami, chcąc nam pokazać, że dysponuje poczuciem humoru i dystansem do własnej osoby.


Siedząc na bulwarach wiślanych, Trzaskowski czyta wpisy takie jak “Pan pomylił wybory, to nie konkurs na Najśmieszniejszego Malucha w grupie muchomorków”, “Lata pan po Warszawie jakby pan miał hemoroidy” albo “To śmieć Sorosa, masona z synagogi szatana”. W pewnym momencie spontanicznie - a przynajmniej tak mamy wierzyć - do kandydata podchodzi spacerowicz i życzy mu powodzenia w wyborach.


Nie wiemy, czy na pomysł stworzenia filmu wpadł sam Trzaskowski, czy może ktoś z jego sztabu, ale możemy mieć pewność, że kandydat PO byłby prezydentem przynajmniej tak samo wyluzowanym jak… Andrzej Duda, który w podobnym filmie zaprezentował się podczas kampanii 2015 r.

 


Film Trzaskowskiego budzi ciepłe komentarze, a w ciągu dwóch godzin od publikacji został wyświetlony 13 tys. razy, generując ponad 100 udostępnień.


Gdyby wybory samorządowe przebiegały w mediach społecznościowych, zwycięzcą byłby jednak Patryk jaki z 171 tys. obserwatorów na Facebooku i 191 tys. na Twitterze. Trzaskowski ma ich odpowiednio 88 i 149 tys. Sondaże pokazują jednak dużą przewagę kandydata Platformy.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (92)
Trzaskowski czyta internetowy hejt na swój temat. Niczym amerykańskie gwiazdy i... Duda
Zaloguj się
 • halinak1930

  Oceniono 18 razy 8

  panie Rafale, gratuluję dystansu do bzdurnych wpisów
  powodzenia w wyborach, trzymam kciuki

 • romek_z_warszawy

  Oceniono 7 razy 5

  Na szczęście ci z facebooka nie będą głosować bo nie mieszkają w Warszawie,a nawet nie jestem pewien czy w granicach Polski.

 • konfuziussagt

  Oceniono 10 razy 4

  Nie wiem czy Trzaskowski zasluzyl na taka obelge
  jak przyrownanie go do Dudy?

 • kataryniarski

  Oceniono 9 razy 3

  Taki Kaczyński by nie przeczytał - nie wie jak telefon włączyć! A co dopiero konto na ćwierkaczu...

 • krzywelustro

  Oceniono 8 razy 2

  Na twitterze "głosują" ludzie z całej Polski, także z ewidentnie proPiSowskiej ściany wschodniej, Małopolski i świętokrzyskiego, a sondaże obejmują wyłącznie głosy faktycznego elektoratu. Warszawiacy zbyt dużo ucierpieli przez PiS, żeby teraz torować mu drogę do władzy.

 • 12saurom

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe dlaczego pan panie Trzaskowski nie startujesz w Krakowie tchórz obleciał, że Krakowianie nie poprą kłamcy

 • mrpens

  Oceniono 3 razy 1

  Niech poczyta czerski hejt

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX