Kościół jako marketingowy produkt, kary za wolną jazdę i inne. 7 podcastów tygodnia TOK FM

Co poseł Żalek powiedział o protestujących rodzicach? Dlaczego książka Masłowskiej znika z półek? Jak ruchy antyszczepionkowe przekonują rodziców? Tego wszystkiego i więcej dowiecie się z podcastów TOK FM.

1. Co poseł Jacek Żalek powiedział tokfm.pl o proteście opiekunów dorosłych osób z niepełnosprawnościami? Czy ma rację mówiąc, że jego słowa zostały zmanipulowane przez media? Oceńcie sami - oto całe nagranie audio głośnej rozmowy.

2. Jak świeże bułeczki z półek znika najnowsza książka Doroty Masłowskiej "Inni ludzie". Skąd się bierze jej sukces? Ze znaną pisarką rozmawiał Mikołaj Lizut.

3. Kościół rzymskokatolicki to największe przedsięwzięcie marketingowe - o tym rozmawiali w TOK goście Tomasza Stawiszyńskiego, Mateusz Luft i prof. Tadeusz Bartoś.

4. Czy ludzie powinni być karani za zbyt wolną jazdę samochodem? Nasza słuchaczka uważa, że tak. Swoje argumenty przedstawiła w audycji Pawła Sulika.

5. Jak nakładać krem przeciwsłoneczny, by nas chronił? Tego dowiecie się z króciutkiego podcastu Ewy Podolskiej, autorki Przewodnika TOK FM Na Zdrowie.

6. Dlaczego niektórzy rodzice nie szczepią swoich dzieci? Co powoduje, że ruchy antyszczepionkowe są atrakcyjniejsze niż wiedza naukowa? O tym w TOK u Jakuba Janiszewskiego rozmawiali Jan Stradowski i Małgorzata Solecka.

7. Jak się uchronić przed wypaleniem zawodowym? Kiedy dużo pracy to zbyt dużo pracy? Dlaczego nie opłaca się nie odpoczywać? O tym Marzena Mazur rozmawiała z Agnieszką Staroń w Strefie Szefa.

Serwis informacyjny

TOK FM PREMIUM