Seksualność mężczyzny, jak radzić sobie na Facebooku i listy Rydzyka. 7 podcastów tygodnia TOK FM

Majowy weekend to idealny moment na to, by posłuchać ciekawych podcastów. W tym tygodniu znowu wybraliśmy dla Was 7 podcastów, ale jeśli szukacie czegoś innego, mamy tysiące kolejnych propozycji.

1. - Jestem wdzięczna mediom społecznościowym, bo słabo radzę sobie w realu - mówi Alicja Sawicka, autorka zabawnych monologów o niewesołych sprawach, nowej serii podcastów w TOK FM. Premierowy odcinek serii to skrząca się dowcipem opowieść autorki o tym, jak radzi sobie na Facebooku, Twitterze, Instagramie i... w życiu.

Ten podcast mogą odsłuchać wszyscy.

2. Dlaczego rodzicom osób niepełnosprawnych zależy na gotówce? W programie Piotra Maślaka opowiadała o tym Jagna Marczułajtis-Walczak, matka dziecka z niepełnosprawnością, była posłanka z klubu Platformy Obywatelskiej.

Ten podcast mogą odsłuchać wszyscy.

3. Jaka jest seksualność współczesnego mężczyzny? Co się zmieniło, a co pozostaje bez zmian? Na ten temat Hanna Zielińska rozmawiała z Jackiem Masłowskim z Fundacji Masculinum w audycji Dobry Seks.

Ten podcast mogą odsłuchać wszyscy.

4. Jak słyszeć telefon od mamy, ale od telemarketera już nie? Garść porad błyskawicznie serwuje Karolina Głowacka, autorka Przewodnika Technologicznego w TOK FM.

Ten podcast mogą odsłuchać wszyscy.

5. Czy Tadeusz Rydzyk myśli o własnych listach wyborczych? Nad planami zakonnika zastanawiała się w Poranku TOK FM Dominika Wielowieyska.

Ten podcast mogą odsłuchać tylko użytkowniczki i użytkownicy Dostępu Premium.

6. Za szkody wyrządzone przez robota odpowiadają rodzice. Kto zapłaci za błędy sztucznej inteligencji? Nad tym w audycji Tomasza Stawiszyńskiego zastanawiali się Łukasz Kowalczyk i Zuzanna Warso.

Ten podcast mogą odsłuchać tylko użytkowniczki i użytkownicy Dostępu Premium.

7. Jak trudne jest macierzyństwo? W studio u Marty Perchuć-Burzyńskiej gościła pisarka Sylwia Kubryńska, autorka "Mamy". Polecamy również inne wydania programu Kultura Osobista.

Ten podcast mogą odsłuchać wszyscy.

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny