Poseł Stanisław Pięta komentuje swój romans. Za ujawnienie zdrady małżeńskiej obwinia... Niemcy

Poseł Stanisław Pięta (PiS) wreszcie zabrał głos po tym, jak "Fakt" ujawnił jego pozamałżeński romans. Polityk znany z głoszenia w Sejmie fundamentalistycznych, katolickich poglądów obwinia... Niemcy.

Portal niezalezna.pl porozmawiał z prawicowym posłem, którego określa mianem ofiary "gigantycznej nagonki". Polityk PiS, kojarzony z "obroną tradycyjnego małżeństwa", poparciem państwa wyznaniowego i wrogością wobec osób nieheteronormatywnych oraz kobiet przerywających niechcianą ciążę, twierdzi, że wbrew doniesieniom "Faktu" nie próbował załatwić swojej kochance pracy w państwowej spółce Orlen.

"Moja pomoc nie wyszła poza poinformowanie o procedurze rekrutacyjnej i poinformowanie o konieczności odbycia rozmowy kwalifikacyjnej" - twierdzi Stanisław Pięta. Poseł przyznaje, że wiedział o karierze swojej kochanki w modelingu (w internecie krążą jej rozebrane zdjęcia - red.), ale nie przekreśliło jej to w jego oczach.

"Ja, weryfikując tę osobę w internecie - a muszę przyznać, że wówczas znajdowało się tam znacznie mniej informacji na jej temat niż obecnie, doszedłem do wniosku, że jej kariera modelki została dawno temu zakończona. Uważam, że praca w modelingu nie może przekreślać człowieka" - powiedział konserwatywny poseł.

"Niestandardowe zachowania"

Z wywiadu wynika, że członek PiS zignorował ostrzeżenia, które otoczenie kierowało do niego w związku z kochanką. "Ci ludzie zwracali mi uwagę na pewne niestandardowe zachowania" - przyznaje Pięta, który wiedział o tym, że jego wybranka kręciła się wokół polityków PiS, a wcześniej przy Andrzeju Lepperze.

Na koniec wywiadu prawicowy portal sugeruje, że ujawnienie hipokryzji polityka PiS może mieć drugie dno. "Krytykował Pan niemiecką politykę historyczną, wykrzywiającą obraz Polski, krytykował Pan Unię Europejską, w której Niemcy wiodą prym... Czy komuś mogło się to nie podobać?" - pyta niezależna.pl. "Krytykowałem zachowania niemieckiej telewizji w Polsce, krytykowałem zachowania i politykę niemiecką odnośnie zgody na przeprowadzenie rurociągu Nord Stream II..." - podchwytuje myśl poseł. "Więc nie musiałem być szczególnie kochany przez niemiecką, polskojęzyczną gazetę" - konkluduje Stanisław Pięta.

Piotr Kraśko przerażony wpisem posta Pięty o niepełnosprawnych

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (24)
Katolicki poseł Pięta komentuje swój romans. "Kariera modelki nie może przekreślać człowieka"
Zaloguj się
 • makurokurosek

  Oceniono 13 razy 11

  Warto zapytać się żony pana Pięty czy jej małżeństwo zostało rozbite przez homoseksualistów czy przez męża ku...arza.

 • marudna.maruda

  Oceniono 13 razy 11

  Znaczy samopoczucie pana posła nie ucierpiało. Winni są, on się wyspowiadał, i nadal może nam wszystkim prawić morały.

 • kotkluska2016

  Oceniono 12 razy 10

  ta kochanka musiała być głucha, niewidoma i z uszkodzonym powonieniem, no offence

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 13 razy 9

  Baby są jednak głupie.
  Żeby wiązać się z gościem który nie zasługuje nawet na związek z traszką grzebieniastą....
  Co ta kobieta widziała w tym facecie?
  Ups...drogę do kariery?
  Baby są jednak mądre.
  Każdego pajaca wykorzystają a potem wyplują.
  Co takiemu głupkowi pozostaje?
  Krzyczeć: Ratuuunku! Niemcy mnie biją!"

 • gaua51

  Oceniono 11 razy 9

  Szmaciarz, nie potrafił być złodziejem(wpadł zaraz po kradzieży,gdy chciał sprzedać kradzione kartki żywnościowe !!! milicjantowi !! ) To dopiero gangster Olsen,hehehe.Posłem jest goownianym ,bo jest głupi jak but !!! Znam szmaciarza osobiście ,jestem bielszczaninem.Mężęm,ojcem i kochankiem ,jakim jest każdy widzi !! Jeszcze bardziej goownianym.No ale cóż ,jaka partia tacy posłowie.CHWD Pięcie i całemu pisuarowi wraz z ich wyborcami.

 • raf abcdefgh

  Oceniono 10 razy 8

  A może to zemsta okradzionych sprzed lat przez Pięte.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 11 razy 7

  Panie posle przestan sie Pan osmieszac i odejdz Pan z jako takim honorem. Mozna jeszcze problemem obwinic Boga stworce tylko warto umiec dostrzec granice smiesznosci.

 • ablewski1961nz

  Oceniono 12 razy 6

  No proszę, kiedy pisowca fred wzywa do działania, to ani chybi musi stać za wzmożeniem freda obca agentura. Wy pisiaki nie nadajecie się nawet do psychiatryka, was wytrzymać można tylko w zoo.

 • getz54

  Oceniono 12 razy 6

  Faktycznie Pięta jest zagrozeniem dla Niemiec. Na tę Piętę Achillesową PiS-uarów głosowało
  w okręgu wyborczym nr 27 w Bielsku Białej 18 907 nie do końca przytomnych katolików. Zdarza się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX