Ogromna strefa kibica powstanie na Stadionie Narodowym. Mecz obejrzy nawet 70 tys. osób

Stadion Narodowy uruchomi największą strefę kibica w kraju. Mecz Polska-Senegal będzie można oglądać z trybun, na płycie, a nawet w loży VIP. Kibicowanie na Narodowym nie będzie jednak bezpłatne.

Największą w Polsce strefę kibica uruchamia Stadion Narodowy. Ale tylko na jeden mecz. Fani piłki nożnej będą mogli w przyszły wtorek obejrzeć w niej spotkanie Polski z Senegalem. To będzie pierwszy mecz, który polska reprezentacja rozegra w ramach Mistrzostw Świata w Soczi. 

Nawet 70 tys. osób

Mecz Polska-Senegal na Stadionie Narodowym może obejrzeć nawet 70 tys. osób. -Osiem stadionowych ekranów zapewni wszystkim dobry widok - obiecuje rzeczniczka prasowa PGE Narodowego, Monika Borzdyńska:

- Kibice będą mogli oglądać mecz nie tylko na telebimach u góry, ale także na tych na dole, więc każdy będzie mieć bardzo dobrą widoczność - wyjaśnia rzeczniczka. 

Mecz i różnego rodzaju atrakcje zapewnione przez organizatorów Narodowej Strefy Kibica nie będą jednak darmowe. Trzeba będzie kupić bilet. 

- Bilety na to wydarzenie są dostępne w bardzo symbolicznych kwotach, bo można je już kupić od 10 zł. Można kupić bilet na płytę, na trybuny, w strefie VIP, więc tego jednego dnia można poczuć się jak VIP - obiecuje Monika Borzdyńska. 

To jednak już decydowanie większy wydatek, bo ceny zaczynają się od około 400 zł od osoby. 

Dla tych, którzy nie zdecydują się na kibicowanie na Stadionie Narodowym pozostaną inne możliwości. W Warszawie będą działać także darmowe strefy kibica - m.in. na Placu Defilad.

Czytaj też: Wiemy, gdzie będzie "najdłuższa strefa kibica w Polsce". Mundial wzdłuż 5 km ulicy

Serwis informacyjny

TOK FM PREMIUM