Zbliża się pierwszy mecz Polaków. Faworyci grają na razie bez polotu

Faworyci na mundialu punktują, ale wciąż grają bez polotu. Także reprezentacja Anglii miała ostatnio sporo kłopotów. Tunezja okazała się bowiem trudnym dla wyspiarzy rywalem.

Faworyci na piłkarskich mistrzostwach świata punktują, ale wciąż grają bez polotu. Mnóstwo problemów z pokonaniem Tunezyjczyków mieli Anglicy. Ekipę z wysp uratował napastnik Tottenhamu - Harry Kane, który najpierw otworzył wynik spotkania, a później zdobył zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry.

Problemy w pierwszej połowie z Panamczykami mieli Belgowie. W drugiej połowie po golach Driesa Mertensa i Romelu Lukaku, "Czerwone Diabły" wygrały z debiutującą na mundialu ekipą.

Najmniej emocji było w starciu Szwedów z Koreańczykami z południa. Piłkarze ze Starego Kontynentu wygrali 1:0, ale potrzebowali do tego interwencji sędziego VAR i rzutu karnego.

Przed nami najważniejsze dla polskich kibiców mecze. Najpierw starcie Japonii z Kolumbią, a później mecz reprezentacji Polski z Senegalem. Do tego starcia pozostały już tylko godziny, a pytań przed tym meczem jest wciąż więcej niż odpowiedzi.