Robert Lewandowski tłumaczy jak zdobywa się punkty na mundialu. [383. Lista Przebojów TOK FM]

Lista 383, podobnie jak jej poprzedniczka, wypełniona jest oczywiście nawiązaniami do Mundialu - ale to już chyba po raz ostatni. Jest w niej i pełna rezygnacji reakcja na trzecią straconą przez polskich reprezentantów bramkę, i pan, który wyrzucił telewizor przez okno, i niezwykle głęboka oraz jakże praktyczna refleksja kapitana polskiej drużyny. Znalazło się też miejsce dla antenowych wpadeczek ale też - błyskotliwego, i zarazem sprawiedliwość szerzącego występu naszego Gościa, który postanowił załatwić za Prowadzącego procedurę wizytówki: skoro Prowadzący przedstawia Gości, Gość przedstawił prowadzącego.

Do premier dołączają aż dwie propozycje z poprzedniego wydania, ex aequo głosowanie wygrali Cveta Dimitrova z Tomaszem Stawiszyńskim i Jerzy Wenderlich u Jana Wróbla. Na drugim, także ex aequo, Anna Wacławik-Orpik i Goście magazynu EKG w pułapce off-side'owej.

Podobną scenkę, ale już ze wspomnianego kolejnego meczu, z Kolumbią, możesz zobaczyć. Tutaj:

Tym razem głosować można przez dwa tygodnie, bo wówczas pojawi się rozstrzygnięcie głosowania i kolejne premiery, za tydzień zaś - "Lista" też będzie, ale wspominkowo-futbolowa. Wspominać będziemy "Listowo" EURO 2012. Wówczas przecież też bywało straszno i śmieszno:)

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 383. Liście Przebojów TOK FM

Serwis informacyjny

TOK FM PREMIUM