Komentarze (106)
Kraśko do Morawieckiego. Komentarz do występu premiera w Parlamencie Europejskim
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • flemming

  Oceniono 1 raz 1

  Ten krzywousty rozumie tylko jedno hasło: ein volk, ein reich, einfuerher,

 • teo-fano

  Oceniono 5 razy 1

  Zęby bolą od byków w tym tekście. Nie przystoi poważnej instytucji. Nie stać Was na korektora?

 • lao.premis

  Oceniono 15 razy 1

  Czy oni nie rozumiejąc że oddalając nas od Brukseli przybliżają nas do Moskwy? A może jest to celowe działanie?

 • M da.vinci

  Oceniono 2 razy 0

  Kraśko cale zycie spędzi na pasku swoich kolejnych panów jako bezgranicznie wierny pies

 • villk

  0

  "....Jestem zmęczony Twoim krzykiem i chamstwem, Twoja prowincjonalność ideologiczna mnie wprost boli, ale nie pozwolę krzykiem czy tupaniem zawłaszczyć Ci mojego Państwa.

  Bo to Ja jestem Polska stojąc na zimnie jako drugi sort Obywatela tak jak w Oświęcimiu na apelu stali Ci, których inni mieli za podludzi.

  Stoję tam bo chce , bo to mój Kraj, moje Państwo,.. Ty masz tylko większość w Sejmie a zdaje Ci się żeś Piłsudzki ,..aż mnie korci by odpowiedzieć Ci jego słowami z „Pierwszej Brygady”, tymi a propos psa…

  W mojej Ojczyźnie jest miejsce dla wszystkich, dla nie douczonych frustratów politycznych, dla niespełnionych dyktatorów, dla głupków i ludzi małego ducha czy karierowiczów… też. Nadziwić się jednak nie mogę, że cała ta menażeria zebrała się w jednej partii i udaje że oni to cała Polska. Mylą mnie na świecie z Tobą, wycierasz sobie mną gębę przy każdej okazji krzycząc że jesteś mną. A to nieprawda, bo Polska to ja. To ja bez władzy, bez wpływów, bez znajomości, bez żadnych politycznych możliwości podczepienia się pod kolejnego znajomego królika…

  To ja jestem Polska, gdy boje się kolejnego dnia o kurs złotego po Twym kolejnym „błyskotliwym” pomyśle politycznym.

  To ja jestem Polska gdy oszukujesz mnie w kwestii, że ”500 zł na każde dziecko” . To ja jestem Polska gdy Twe wielkie strategie rozbijają się o rzeczywistość jak Tupolew pod Smoleńskiem i pamiętaj, że to ja ponoszę koszy Twych politycznych aspiracji …więc szanuj mnie przynajmniej, jeśli nie potrafisz zrozumieć...."

  h ttps://villk308488492.wordpress.com/2016/01/16/to-ja-jestem-polska/

 • mrpens

  Oceniono 2 razy 0

  Kraśko mam małego siusiaka

 • maus kirchener

  Oceniono 2 razy 0

  Faktem jest, ze premier Morawiecki nie jest polka, jest polakiem

 • oloros11

  Oceniono 6 razy 0

  od wielu lat mieszkam w cywilizowanym swiecie - od poczatku byly watpliwosci czy Polska znajdzie swoje miejsce w Europie - sceptkow bylo wielu i gdyby nie upor Niemcow Polska by tam nie weszla tak szybko
  teraz widac dobrze ze Polska do Europy pasuje jak siodlo do krowy - kolejne wystapienia polskich "mezow stanu"
  " budza na zmiane zazenowanie i smiech - traktuja ich jak wrogow Unii - sojusznikow US ktore zamierza - i robi to calkiem otwarcie rozbic Uniie , juz szykuja sie do wspolpracy z Rosja
  srodowiska opiniotworcze szybko zapominaja tych Polakow ktorzy dobrze zapisali sie w Europie - a na pierwszych stronach gazet widnieja smieszne klauny , gnomy i faszysci

 • eldemon

  Oceniono 8 razy 0

  A co z fokami, co z fokami, bo dawno o nich nie mówił?

 • pizzon

  Oceniono 4 razy 0

  Kraśko troch rżnie głupa choć racje ma. Dobrze wie, że PIS od początku stosuje ten zabieg, który sugeruje, że działa w imieniu 100% Polaków. "Polska sprzeciwia się..." "Polacy nie pozwolą by Unia ..." "Polacy konsekwentnie będą reformowaś wymiar sprawiedliwości" itd. Tak samo było za Szydło.
  To skuteczny zabieg adresowany do swoich wyznawców a nie do PE.

 • w11mil

  Oceniono 14 razy 0

  Starsi z forumowiczów zapewne pamiętają frazę "Towarzysz Wincenty Kraśko spotkał się z twórcami kultury"

  Problem z panem Kraśko polega na tym, że był wychowywany w rodzinie o określonym światopoglądzie. Nie pozostaje to bez wpływu na to, gdzie widzi wrogów.

 • jack_flash

  Oceniono 2 razy 0

  Bo pan Prezes jest Polska i panstwem, a nie pan Premier.

 • malalyna

  Oceniono 8 razy 0

  cześć pis dy ale was się tu rozpleniło....rozkaz z góry przyszedł debille co i jak pisać ????

 • dependo

  Oceniono 14 razy 0

  Psy szczekają, karawana jedzie dalej. kraśko może sobie pluć - ale pluje sobie w brodę. Premier nawet tego nie zauważy. Swoją drogą pomyślcie, lewacy: skoro rościcie sobie prawo do tego, że to wy reprezentujecie Polaków, to spokojnie poczekajcie na wybory.

 • usera

  Oceniono 16 razy 0

  I kto to mówi?

 • bodo9

  Oceniono 12 razy 0

  Brawo Panie Kraśko, lecz nadzieja że spotka się to
  ze zrozumieniem jest złudna.

 • mrpens

  Oceniono 3 razy -1

  Kraśko ma małego siusiaka

 • wolo

  Oceniono 3 razy -1

  TVN kontra Polska nie będzie. Będzie po TVN. Taka jest różnica

 • 13facet13

  Oceniono 7 razy -1

  WYBITNY INTELEKT TVN-U błysnął- geniusz normalnie

 • krzysztof cos

  Oceniono 7 razy -1

  Kraśko ? To ten co u niego na urodzinach zamęczyli konia dla zabawy

 • invest_pl

  Oceniono 5 razy -1

  kraśko jak narzeka na rząd RP to tak fajnie popiskuje cienko - pi pi pi pi pi(eniążki mi uciekły... ach ta władza pi pi pi pi(atformo wróć! odbierz dziecim 500+ i daj mi! pi pi pi!)

 • invest_pl

  Oceniono 7 razy -1

  a Kraśko nie jest dziennikarzem a nawet nie jest Panem - jest kiepskim mydłkiem, piewcą skompromitowanej władzy platformianej od koryta oderwanej

 • ireksz

  Oceniono 9 razy -1

  Piotr, co ty glupiemy chesz wytlumaczyc?? nie ma sensu

 • dirspacha

  Oceniono 17 razy -1

  Kraśko jest niestety żenujący - te jego pseudointeligenckie cośrodowe tyrady - wypluwa z siebie siedzącą w nim złość, małość, żal za straconym korytem. Ciągle wspomina jak był korespondentem z Brukseli, w NY, czy gdziekolwiek indziej. Dziś korytko się skończyło, pozostał dyżur w TOk, zsyłka w niszowym TVNBiznes. Brakuje mu wywiadów z politykami z pierwszej ligi... pozostają tylko wspomnienia.Słabiutko, słabiutko.....
  Jedyne co go broni to osobista klutura i nazywanie premiera premierem , prezydenta prezydentem. Bo niektórzy dziennikarze "oderwani od koryta" mówi i pisza per Morawiecki per Duda.
  Zal im d...ę ściska (i nie myśle o duszy(

 • hong2

  Oceniono 7 razy -1

  Wez sie Krasko nie kompromituj. Moze sobie przypomniesz jak zrobiles"kariere"? - na plecach komunistow dziadka i ojca.

 • moler1

  Oceniono 5 razy -1

  top zupełnie tak jak ty, panie kraśko

 • Wanda Wodynska

  Oceniono 12 razy -2

  Ty tefalenoski dupowlazie zamknij gebe!!! mozesz dupe lizac Kini bo przeciez zalatwila Tobie kundlu fuche ale wara od naszego Premiera!!!

 • def11

  Oceniono 14 razy -2

  Wyjątkowo zgadzam się z panem, Morawiecki to nie Polska, Polska i państwo to ja.

  prezes Polski

 • sailor2016

  Oceniono 5 razy -3

  Brakuje mi tutaj głosu pożal się boże opozycji, która powinna na zachodzie tonować nastroje i tłumaczyć właśnie, że piSS to nie Polska, że piSSlamiści reprezentują tylko około 19% uprawnionych do głosowania Polaków, a ich nierządy są wynikiem systemu liczenia głosów. Ponadto powinni głośno mówić na zachodzie, że po przegranej piSSlamistów wszytko wróci na swoje tory, a wszyscy odpowiedzialni za łamanie konstytucji i prawa wylądują w pudle. Tylko mam wrażenie, że opozycji, a w szczególności PO pasują zmiany przeprowadzone przez piSS gdyż po cichu liczą, że będą w przyszłości ich beneficjentami gdy obejmą władzę.

 • extragender

  Oceniono 34 razy -6

  Śniadaniowy celebryta bierze się za dziennikarstwo ... ratuj się kto może.

 • hegemon123

  Oceniono 33 razy -9

  Merytorycznie nic premierowi zarzucić nie można, więc pan Kraśko jadem POpluje, może coś się przyczepi...

  DNO a nie dziennikarstwo!

 • 2bxornot2b

  Oceniono 24 razy -10

  Wystapienia PM dowiodlo jedynie iz obecna anachroniczna klasa polityczna w Europie wymaga szybkiej wymiany. Klasa ta nie jest zdolna do spowodowania by Europa poniwnie weszla na droge rozwoju, ich w zasadzie nie interesuja losy kontynentu, ktory juz pare razy przez nadmiar liberalizmu stanal na krawedzi przetrwania. Srodki spojnosci, ktore wtloczono we wschodna czesc kontynentu owszem umozliwily skomunikowanie i nadrobienie wielu zapoznien, jednak Europa musi moderowac lub sama prowadzic ambitne projekty badawcze i to nie tylko w naukach podstawowych vide CERN, ale technologicznych, Europa marnuje potencjal swoich obywateli i jest od tego by poprawiac byt mieszkancow, a nie tworzeniem gett islamskich w duzych miastach. Morawiecki jedynie przypomnial iz obecny stan grozi kolejnymi exitami w obliczu utraty dystansu do Chin i USA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX