Wybory 2011. Kandydat na posła promuje się kondomami. "By ustrzec od prawicy i farbowanej lewicy"

Piotr Gadzinowski z SLD rozdaje ulotki wyborcze z doczepionymi do nich prezerwatywami. Na ulotce opisuje siebie jako "Posła Mądrych Wyborców", "kompetentnego, pracowitego i dowcipnego". W kampanii przygotował trzy rodzaje ulotek wyborczych.

- Pierwsza ulotka to jest "Jutro bez obaw". To jest prezerwatywa i ta prezerwatywa jest po to by ustrzec nasze społeczeństwo od prawicy i farbowanej lewicy - prezentuje swoją ulotkę Piotr Gadzinowski reporterowi TOK FM.

Poseł sprzeciwia się podwyżkom cen biletów w Warszawie, dlatego druga ulotka ma formę biletu komunikacji miejskiej. - Chcemy wprowadzić zmiany prawa konsumenckiego, tak by nie można było robić klientów komunikacji miejskiej "w balona", tak jak zostali zrobieni przez panią Gronkiewicz -Waltz. Podwyżka była drastyczna, ale przede wszystkim złamano umowę unieważniając stare bilety, czy warszawskie karty miejskie - mówi kandydat na posła.

Trzecia ulotka będzie pokryta rysunkami Tomasza Wiatera i w sposób skrótowy pokażą program wyborczy Gadzinowskiego. Chce do swojej kampanii zaprosić też młodych działaczy opozycji białoruskiej, którzy przyjechali do Polski obserwować nadchodzące wybory

- Będą mieli taki trening, jak się robi akcję uliczną i kampanię bez pieniędzy - mówi Gadzinowski. - Hasło będzie takie" Gumą w Łukaszenkę" - dodaje z uśmiechem.

Piotr Gadzinowski startuje z ostatniego miejsca na warszawskiej liście SLD.

Wybory 2011 [NA ŻYWO]. Dziś wszystko o PiS: ludzie, programy, anegdoty >>

Co myślisz o pomyśle Gadzinowskiego?

DOSTĘP PREMIUM