Wylicytuj sobie jeden dzień pracy w TOK FM [AUKCJA DLA WOŚP]

Radio TOK FM ponownie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Można wylicytować przygotowanie i przeczytanie serwisu w radiu.

Aukcja pod hasłem "Występ w Radiu. Przeczytaj Informacje Radia TOK FM" trwa od dziś w serwisie Allegro.pl . Zgromadzone w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na tegoroczny XX Finał WOŚP.

Zwycięzca aukcji z pomocą dziennikarza Radia TOK FM przygotuje i przeczyta na antenie autorski radiowy serwis informacyjny, który potrwa około 5 minut. Będzie go można usłyszeć we wszystkich 10 miastach nadawania stacji, a także na całym świecie za pośrednictwem internetu. Gość w ekipie Radia TOK FM pozna też szczegóły tworzenia programu stacji i weźmie udział w wycieczce po radiu.

Dwa lata temu za mikrofonem w studiu usiadł pan Marek.

Zwycięzca aukcji WOŚP przeczytał swój serwis w TOK FM

Licytacja, która potrwa do XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 9 stycznia 2012, jest dostępna w sekcji Aukcje WOŚP na allegro.pl. Sprawdź, ile już wylicytowano>>

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przeznaczy zebrane fundusze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Więcej informacji

2011. Rok protestów. Świat się wkurzył

TOK FM PREMIUM