Żakowski: Składam deklarację. Nie cytuję gazet, gdy na okładkach jest Madzia

- Chciałbym złożyć deklarację. Często w moich przeglądach cytuje takie dzienniki jak "Fakt" i " Super Express", ale już tego robić nie będę. Tak długo jak długo na pierwszych stronach tych gazeta jest Madzia. Jest Madzia, nie ma gadania - zapowiedział w dzisiejszym przeglądzie prasy w TOK FM Jacek Żakowski.

- Wydaje mi się, że osiągnęliśmy tutaj coś takiego, co dotyczy także katastrofy smoleńskiej, czyli pogardę dla wszelkich elementarnych zasad, jakąś kompletną swawolność w reakcji opinii publicznej i mediów wobec tragedii, dramatu, czegoś, co ludzie przeżywają - mówił Jacek Żakowski.

- Trzeba temu postawić tamę. Nie dotykam tego świństwa, w którym na okładce jest Madzia. Kropka - zapowiedział prowadzący Poranek Radia TOK FM.

Dziś na okładkach tabloidów znów pojawiła się matka Madzi - jej prywatne zdjęcia i zdjęcia zmarłego dziecka. "Super Express" na pierwszej stronie obok zdjęcia nieżyjącej Madzi i jej matki zamieścił tytuł: "Matka była zazdrosna o Madzię". Z kolei ''Fakt" na jedynce zdjęcie mamy Madzi w kościele podpisał czerwonymi literami "Modlitwa, seks, ciąża''.

Matka Madzi to, matka Madzi tamto... [BLOG]

Poranek Radia TOK FM. Zobacz rozmowy [WIDEO]

TOK FM PREMIUM