Tomaszewski się wstydzi gry w reprezentacji. "Dziwi mnie, że ktoś publikuje takie wypowiedzi" [WIDEO]

- Jan Tomaszewski swoją wypowiedzią złamał prawo - mówił w magazynie "EKG" Jerzy Dróżdż, prawnik, były doradca w Ministerstwie Finansów. - Określenia typu "malowane lisy" i inne inwektywy podpadają pod paragraf. Dziwi mnie, że ktoś to publikuje - dodał.

- Zagotowało mi się wszystko. Jako poseł nie powinien nazywać członków naszej reprezentacji "malowanymi lisami". Nie będę przytaczał innych inwektyw. Dziwi mnie, że taki człowiek to mówi. Dziwi mnie też, że ktoś to publikuje. Bardzo dobrze, że nie ma cenzury, ale powinna być autocenzura - powiedział w magazynie "EKG" Jerzy Dróżdż. - Czy ta wypowiedź będzie dalej prawnie kontestowana? - zastanawiał się, komentując kolejną mocną wypowiedź Tomaszewskiego.

Jan Tomaszewski, były piłkarz, a dziś poseł Prawa i Sprawiedliwości, mówił wczoraj, że wstydzi się, że grał w polskiej reprezentacji . - Nie będę kibicował reprezentacji Polski. To nie jest moja drużyna, nie utożsamiam się z nią. Jest mi z tego powodu bardzo smutno, bo pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. Ale wstyd mi, że kiedykolwiek grałem w reprezentacji Polski, w koszulce z orłem, która dziś jest profanowana - stwierdził w Radiu ZET.

Zobacz wideo

Plakaty, rysunki, zaproszenia - Andrzej Czeczot dla TOK FM >>

Prywatne zdjęcia Fridy po raz pierwszy w Polsce >>

TOK FM PREMIUM