Sasin w TOK FM: Śmieszy mnie, jak słyszę, że czas naszych rządów to czas horroru dla Polaków

- Rysowano czarny obraz rządów Prawa i Sprawiedliwości. A to był czas koniunktury gospodarczej, rozwoju, spadku bezrobocia, realnej poprawy warunków życia. Ludzie za tym tęsknią - mówił w Poranku Radia TOK FM Jacek Sasin, poseł PiS.

PiS cały czas wyprzedza PO w sondażach. Z badań wynika również, że frekwencja będzie niska. Liczyć będą się głosy wyborców silnie zidentyfikowanych z partią, co zdaniem politologów może wspomóc m.in. PiS i SLD.

Co się stało z PO? - pytał prowadzący Poranek Radia TOK FM Jan Wróbel. - Polacy przejrzeli na oczy. Polacy dali się w 2007 roku trochę oszukać i zmanipulować. Rysowano czarny obraz rządów Prawa i Sprawiedliwości. Śmieszy mnie, jak słyszę, że czas naszych rządów to czas horroru dla Polaków, którzy czekali rano, aż przyjdą tajne służby. Niech każdy Polak sobie odpowie, czy tak pamięta te czasy. A to był czas koniunktury gospodarczej, rozwoju, spadku bezrobocia, realnej poprawy warunków życia. - zachwalał Jacek Sasin. - Dziś ludzie zaczynają tęsknić za tymi czasami - dodał.

Kryzys gospodarczy na świecie? Sasin przyznał, że wprawdzie jest, ale "to nie jest tak, że rząd nic nie może, a wszystko jest poza Polską, a my możemy tylko administrować". - My, PiS, chcemy realnie rządzić. A PO zostawia to swojemu biegowi - stwierdził poseł PiS.

DOSTĘP PREMIUM