Czemu Mastalerek wyszedł ze studia TVP? Sasin wyjaśnia. A Wielowieyska się irytuje [WIDEO]

Wielowieyska do Sasina: Staraliśmy się o Dudę naprawdę długo, a potem słyszymy, że media go tępią. Tak mnie to irytuje! - złościła się dziennikarka. A Jacek Sasin, poseł PiS, tłumaczył, czemu jego partyjny kolega wyszedł ze studia TVP.

Jacek Sasin tłumaczył w TOK FM, dlaczego rzecznik PiS wyszedł ze studia TVP. Jego zdaniem Bronisław Komorowski jest faworyzowany przez media publiczne.

 

Wczoraj rzecznik PiS wyszedł ze studia TVP po spięciu z Piotrem Kraśko. Jego zdaniem Andrzej Duda jest mniej pokazywany w telewizji publicznej. - Ja rozumiem, że musimy się godzić, że prezydent ma łatwiej, ale nie aż tak łatwo - ubolewał poseł PiS. - To jest element strategii, cały czas przedstawiacie się jako partia niezwykle poszkodowana. Staraliśmy się o wywiad z Andrzejem Dudą naprawdę długo. Mnie to tak irytuje, że ciągle są narzekania, że Andrzej Duda nie występuje, ale jak się go zaprasza, to nigdy nie może przyjść! - oburzała się Dominika Wielowieyska. I dodała: - Jest zapowiedź, że będzie jutro w Poranku Radia TOK FM, mam nadzieję, że nie zrezygnuje o 22, a potem usłyszymy, że media go tępią - złościła się dziennikarka.

DOSTĘP PREMIUM