Kierwiński: "Komorowski ma świetny kontakt z ludźmi". Wielowieyska załamana: "To pasmo porażek"

- Komorowski potrafi rozmawiać z ludźmi, ma z nimi świetny kontakt. To nie są wielkie wpadki - bronił prezydenta w "Poranku Radia TOK FM" Marcin Kierwiński, szef gabinetu politycznego premiera. - Mam wrażenie, jakby pan wczoraj zaczął się zajmować polityką - westchnęła Dominika Wielowieyska, prowadząca audycję.

- Andrzej Duda nie popełnia rażących błędów, a Bronisław Komorowski zaliczył wpadkę, nie potrafił rozmawiać z ludźmi na ulicy . Proszę spojrzeć na tabloidy, one tym intensywnie żyją - mówiła w "Poranku Radia TOK FM" Dominika Wielowieyska. Jej gościem był Marcin Kierwiński, szef gabinetu politycznego premier Ewy Kopacz.

Nie chodzi o JOW-y, tylko dochody i perspektywy [BLOG] >>>

- To nie są wielkie wpadki prezydenta. Komorowski potrafi rozmawiać z ludźmi, ma z nimi świetny kontakt - zapewniał Kierwiński. - Pan nie docenia siły tego typu wydarzeń - odparła dziennikarka. - Wierzę, że wybieramy prezydenta na podstawie jego dorobku życiowego, tego, co reprezentuje. Drobne wpadki nie mogą przysłaniać całości - nie ustępował szef gabinetu premiera. - Mam wrażenie, jakby pan wczoraj zaczął się zajmować polityką - westchnęła Wielowieyska.

DOSTĘP PREMIUM