"Bardzo przepraszam za spóźnienie, ale przyblokowała mnie śmieciarka" [235 LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Jan Wróbel jako Andrzej Duda wygrywa po raz kolejny, na miejscu 2. - SRR, na trzecim: cenna zdolność przewidywania przyszłości.

W premierowych nagraniach: pieśń o dudach, skobelki komórki, statystyka wyborcza, kwestie: śmieciarki i klimatyzacji oraz stawka wyborów.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

TOK 1 - Dudy. Mariusz Wilczyński u Cezarego Łasiczki

TOK 2 - Zamiast. Dominika Wielowieyska, Jan Wróbel

TOK 3 - Skobelki. Roman Kurkiewicz

TOK 4 - Kto to powiedział? Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek, Jacek Socha, Krzysztof Rozen u Macieja Głogowskiego

TOK 5 - Kwestia śmieciarki. Paweł Wroński, Janina Paradowska

TOK 6 - Kwestia klimy. Wojciech Skurkiewicz

TOK 7 - Hamburger i maluch. Tomasz Wołek, Tomasz Lis, Wiesław Władyka, Jacek Żakowski

Głosuj w 235. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM