Kampania Komorowskiego była katastrofą? Żakowski: Czekają nas jeszcze dwie: referendum ws. JOW i jesienne wybory

Jacek Żakowski ostrzegał w Poranku Radia TOK FM, że po katastrofie kampanii Bronisława Komorowskiego pora szykować się na kolejne kataklizmy: zbliżające się referendum ws. JOW i jesienne wybory parlamentarne. - Gratuluję, uspokajajcie się chłopaki - mówił publicysta do polityków PO.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas"Kronika katastrofy" - pisze o kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego "Gazeta Wyborcza". Z rozmów ze sztabowcami i specjalistami od PR zaangażowanymi w kampanię wyłania się obraz kompletnego chaosu i frakcyjnych walk, które doprowadziły do wyborczej porażki.

Jacek Żakowski przyznał w Poranku Radia TOK FM, że reakcje polityków PO, którzy teraz odcinają się od prezydenta, są rozczarowujące. - I to rozczarowanie sprawia, że trzeba rozważyć otwarcie drugiej i trzeciej kroniki katastrofy. Druga to nadciągające referendum. A trzecia to jesienne wybory - stwierdził.

- Nie jest pewne, że katastrofy będą. Ale kiedy Aleksander Kwaśniewski mówi, że PO musi zmienić wszystko albo przegra, wydaje się że prognoza jest dość oczywista - zauważył Żakowski. I zwrócił się do polityków PO. - Gratuluję, uspokajajcie się chłopaki - zaznaczył.

TOK FM PREMIUM