Gronkiewicz-Waltz: Nie możemy się dzisiaj zajmować Komorowskim. Za kilka miesięcy kampania wyborcza, PO musi iść do przodu

- Nie możemy się dzisiaj zajmować byłym prezydentem. Za kilka miesięcy jest kampania wyborcza. Musimy iść do przodu i przygotować się do niej - mówiła Hanna Gronkiewicz-Waltz w Poranku Radia TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Co z prezydentem? - pytała w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska, wskazując, że PO nie powinna porzucać byłej głowy państwa. - Nie możemy się dzisiaj zajmować byłym prezydentem. Za kilka miesięcy jest kampania wyborcza. Musimy iść do przodu i przygotować się do niej - stwierdziła Hanna Gronkiewicz-Waltz, wiceszefowa PO. Zaznaczyła jednocześnie, że chciałaby, by Komorowski wspierał partię podczas wyborów.

 

Część polityków Platformy po wyborczej porażce Bronisława Komorowskiego w wyborach próbowała sugerować, że sztab wyborczy prezydenta działał samodzielnie, a przegrana nie wróży źle w wyborach parlamentarnych. Za to dystansowanie się zostali powszechnie skrytykowani .

 

Dziś ma się odbyć spotkanie prezydenta Komorowskiego z zarządem PO.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM