Lis o zaufaniu do Kukiza: mało z krzesła nie spadłem, jak zobaczyłem ten sondaż

- Zjawiska obdarzania go zaufaniem nie rozumiem zupełnie. Wszystko w tym człowieku budzi moją nieufność - mówił w Poranku Radia TOK FM Tomasz Lis, redaktor naczelny ?Newsweeka?.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas - Teraz mamy nową poprawność polityczną. Należy się nisko pochylać nad muzykiem Kukizem, dostrzegać świeżość tego ruchu... A jeśli ktoś się nie pochyli, to dostaje straszne bęcki w internecie - mówił Tomasz Lis w Poranku Radia TOK FM. - Zdziwiłem się, że nie spadłem z krzesła, widząc wyniki rankingu zaufania CBOS (w którym Kukiz jest na pierwszym miejscu - red.). Zjawiska obdarzania go zaufaniem nie rozumiem zupełnie. Wszystko w tym człowieku budzi moją nieufność. Jak widziałem pana Kukiza podczas wieczoru wyborczego i to, co on wyprawiał na scenie... Hm... - mówiąc o "zmiennonastrojowości" Kukiza redaktor naczelny "Newsweeka".

- To, co wypisuje na Facebooku, pachnie mi szaleństwem - komentował Lis w TOK FM.

 

Paweł Kukiz zanotował spektakularny debiut w rankingu zaufania polityków. Muzyk, który w pierwszej turze wyborów prezydenckich uzyskał dobry, dwudziestoprocentowy wynik, jest na pierwszym miejscu w rankingu zaufania. Z wynikiem 58 proc. wyprzedził urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego i prezydenta elekta Andrzeja Dudę.

TOK FM PREMIUM