Biskupi w Boże Ciało mówili o gender i in vitro. "Obsesja seksualności"

Hierarchowie kościelni podczas kazań z okazji Bożego Ciała mówili kolejny raz o ideologii gender, małżeństwach gejów i in vitro. - Polski Kościół mówi o seksualności i prokreacji. Zastanawiam się, z czego to wynika - mówiła w Poranku Radia TOK FM Karolina Lewicka.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Kościół nie dostrzega wielu problemów - nierówności, lęku egzystencjalnego czy agresji w społeczeństwie - mówiła w TOK FM dziennikarka TVP Karolina Lewicka. Hierarchowie wczoraj podczas święta Bożego Ciała mówili o zakupach w niedzielę, pigułce po, in vitro i "ideologii genderyzmu, która niszczy rodzinę" .

- Polski Kościół mówi o seksualności i prokreacji. Zastanawiam się, z czego to wynika. Poza tym zaangażowanie polityczne nie jest nawet ukrywane. Jedność chrześcijaństwa nie tkwi w praktyce politycznej - komentowała dziennikarka w Poranku Radia TOK FM. - To chyba Polski nie dotyczy - ironizował Jacek Żakowski. - Poza tym jakbym miał tyle nieruchomości, to też bym przeżywał inaczej. Kościół ma pół Krakowa! - wykrzyknął.

TOK FM PREMIUM